Mąż przypadkiem nagrał żonę. Czegoś tak dziwnego nie widział świat, chodzi o opiekę nad dzieckiem

Mąż przypadkiem nagrał żonę. Czegoś tak dziwnego nie widział świat, chodzi o opiekę nad dzieckiem Źródło: facebook.com

Mąż przez pewien czas był rozdrażniony zachowaniem swojej żony, widząc, że od czasu porodu bardzo się zmieniła. Kobieta potrafiła na długie godziny zniknąć w pokoju malca, zachowywała się też bardzo cicho. Nagranie z ukrytej kamery wyjaśniło wszystko w tej sprawie - tak dziwnej metody wychowawczej jeszcze nie widzieliście.

Mąż pani Morris od kilku tygodni obserwował, jak jego żona zachowuje się dziwnie. Kobieta, która przed porodem ich syna tryskała życiem i snuła plany aktywnego rodzicielstwa, stała się bardzo cicha, a nawet zaczęła unikać rozmów z ojcem swojego dziecka, potrafiąc spędzić wiele godzin w pokoju malca. Mężczyzna przypomniał sobie wtedy, że w pokoju jego latorośli zamontował kamerę monitorującą malca. Nagranie powiedziało mu wszystko - takiej metody wychowawczej świat nie widział. 

Mąż bał się o żonę i dziecko. Nagranie z pokoju dziecka wszystko mu wyjaśniło

Tyrone Moriss, który wraz z żoną i swoim dzieckiem zamieszkuje RPA, nie mógł uwierzyć w to, jak bardzo jego pożycie z jego ukochaną się zmieniło. Myślał, że kobieta jest zmęczona opieką nad maleństwem, a sama opieka nad maleństwem przychodzi jej z wielkim trudem. Myśląc, że z jego ukochaną dzieje się coś niedobrego, mężczyzna obejrzał nagranie z monitoringu zamontowanego w pokoju ich pociechy. To, co zobaczył, zmroziło mu krew w żyłach.

Jego żona po uśpieniu dziecka odłożyła je do kołyski, po czym sama osunęła się w bardzo nienaturalny sposób na podłogę, leżąc i patrząc w sufit. Tak nienaturalne i przerażające kadry sprowokowały męża do rozmowy z żoną. Wtedy ona wyjawiła mu swój sekret.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Żona tłumaczy się z nienaturalnego zachowania

Kobieta zaprzeczyła podejrzeniom męża, jakoby była chora psychicznie. Wyznała, że potrzebuje znikać na kilka godzin, ponieważ ich dziecko ma bardzo kruchy sen, a przez to, że podłoga skrzypiała, gdy matka wychodziła z pokoju, malec praktycznie od razu się budził. Osunięcie się na miękki dywan amortyzowało wszelkie hałasy, a ona sama bywała przy swoim ukochanym dziecku aż do momentu, gdy się obudzi.

Morris odetchnął z ulgą, zdając sobie sprawę, jak bardzo kochającą ma żonę i do jak dużych poświęceń jest ona zdolna w związku z wychowaniem maleństwa, niezależenie od tego, jak bardzo dziwne metody wychowawcze zastosowała. 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Legendarna polska piosenkarka straciła ukochanego w PRZERAŻAJĄCYM wypadku. Do dziś nie pogodziła się ze stratą
  2. Roksana Węgiel to właśnie JEJ zawdzięcza swój wielki sukces. Wszyscy ją znacie! Będziecie w szoku
  3. Pies był uwiązany na łańcuchu przez 10 lat. Jego reakcja, gdy został uwolniony miażdży serce
  4. Ratownicy pogotowia stwierdzili zgon jego córeczki. Sam podjął reanimację, nie mogli uwierzyć w to co się stało później
  5. Kasia powiedziała rodzinie, jak będzie wyglądał jej ślub. Ojciec zerwał z nią kontakt, matka ciągle płacze, a babcia modli się o rozum dla narzeczonego
  6. Uczestnik "Milionerów" kpił sobie z Urbańskiego. Chwilę później stał się pośmiewiskiem całej Polski

Źródło: Polubione

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News