Agnieszka zgodziła się na oświadczyny. Ale jest jej niedobrze na samą myśl, że ma być jego żoną

Agnieszka zgodziła się na oświadczyny. Ale jest jej niedobrze na samą myśl, że ma być jego żoną Źródło: unsplash.com/Anthony Tran

Przyszły mąż Agnieszki z pewnością nie byłby zadowolony, gdyby wiedział, co myśli jego ukochana. Kobieta nie potrafi nic poradzić na to, że na samą myśl o ślubie z tym mężczyzną robi się jej niedobrze. Mimo to zgodziła się zostać jego żoną.

Mąż i dzieci to marzenie wielu kobiet. Część z nich chce czekać ze ślubem na tego jedynego mężczyznę, w którym zakochają się bez pamięci i nie będą miały żadnych wątpliwości, że chcą z nim spędzić resztę życia. Agnieszka zdecydowanie do nich nie należy. Myśl o narzeczonym sprawia, że jest jej niedobrze, to jednak nie stanowi dla niej żadnej przeszkody. I tak zostanie jego żoną.

Przyszły mąż nie ma pojęcia, co myśli Agnieszka. Nie byłby zachwycony

Agnieszka poznała swojego narzeczonego, Bartka, gdy miała 23 lata. On jest starszy o 10 lat i urzekł ją swoją pogodą ducha, spokojem i nastawieniem do życia. Do dziś doskonale się rozumieją, a wspólne życie doskonale im wychodzi - rzadko się kłócą, a mężczyzna bez przerwy okazuje swojej wybrance uczucia. Niedawno, podczas wakacji w Grecji, poprosił ją rękę. Kobieta od razu się zgodziła.

Czas od zaręczyn mija, a Agnieszka wcale nie czuje radosnego podniecenia na myśl, że wkrótce ostanie żoną. Wręcz przeciwnie, gdy wyobraża sobie, że Bartek będzie jej mężem, czuje mdłości i ogarniają ją wątpliwości. Jest przerażona na myśl o takiej przyszłości, coraz częściej zastanawia się, czy dobrze zrobiła przyjmując pierścionek zaręczynowy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Agnieszka nie jest jedyna. Wiele kobiet czuje to samo

Uczucia Agnieszki są w pełni zrozumiałe i naturalne. Ślub to bardzo ważna decyzja, która ma wpływ na całe życie. Bardzo trudno wycofać się z małżeństwa, a często towarzyszą temu awantury i łzy. Wiele osób, nie tylko kobiet, ale też mężczyzn, odczuwa strach przed takimi wiążącymi decyzjami. To nie ma nic wspólnego z brakiem uczuć - po prostu waga tego wydarzenia jest przytłaczająca dla części społeczeństwa.

Warto porozmawiać o takich odczuciach ze swoim partnerem lub udać się po pomoc do psychologa. W ten sposób będzie łatwiej oswoić się z nadchodzącymi zmianami, a wątpliwości nie będą takie dokuczliwe. Z czasem na pewno przejdą, a wizja męża oraz ślubu nie będzie taka przerażająca.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Przed śmiercią Anna Przybylska miała jedno życzenie. Jej przyjaciółka po latach zdecydowała się o tym opowiedzieć. Będziecie płakać
  2. Andrzej Duda klęczy przed Kaczyńską! Ujawniono nieznane zdjęcie sprzed lat. Co na to Agata Duda?
  3. Pies był uwiązany na łańcuchu przez 10 lat. Jego reakcja, gdy został uwolniony miażdży serce
  4. Ratownicy pogotowia stwierdzili zgon jego córeczki. Sam podjął reanimację, nie mogli uwierzyć w to co się stało później
  5. Kasia powiedziała rodzinie, jak będzie wyglądał jej ślub. Ojciec zerwał z nią kontakt, matka ciągle płacze, a babcia modli się o rozum dla narzeczonego
  6. Uczestnik "Milionerów" kpił sobie z Urbańskiego. Chwilę później stał się pośmiewiskiem całej Polski

Źródło: Papilot

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News