Mąż nagle zaczął tańczyć z dużo młodszą kobietą. Reakcja jego żony zwala z nóg, wszystko się nagrało

Mąż nagle zaczął tańczyć z dużo młodszą kobietą. Reakcja jego żony zwala z nóg, wszystko się nagrało Źródło: youtube.com StartoBuzz

Mąż nagle zaczął tańczyć z dużo młodsza kobietą, reakcja jego żony zwaliła wszystkich z nóg. Wszystko zostało zarejestrowane przez kamerę, a nagranie trafiło do sieci. Internauci pękają ze śmiechu, tego nikt się nie spodziewał.

Mąż nie spodziewał się takiej reakcji swojej żony. Mężczyzna nagle zaczął tańczyć z dużo młodsza od siebie kobietą, jego oburzona partnerka postanowiła od razu zareagować. Wszystko nagrała kamera, a film trafił do sieci. Internauci nie moa powstrzymać uśmiechu na widok zachowania staruszki.

Mąż nagle wstał i porwał do tańca sporo młodszą od siebie kobietę

Starsze małżeństwo podróżowało spokojnie komunikacją miejską, nagle w pojeździe rozległa się głośna muzyka. Grupa młodzieży puściła z głośnika piosenkę, a rozochocony tanecznymi dźwiękami staruszek nagle zerwał się na równe nogi z zamiarem zatańczenia ze swoją żoną. Kobieta szybko ostudziła jego zamiary, jednak mężczyzna nie zamierzał się poddać.

Staruszek szybko rozejrzał się wokół siebie i porwał do tańca jedną z młodszych pasażerek. Myślał, że dzięki temu utrze nosa swojej zasadniczej żonie, jednak to reakcja kobiety na jego zachowanie zwaliła wszystkich z nóg.

Mąż nie spodziewał się takiej reakcji po swojej żonie, współpasażerowie pary ryknęli śmiechem

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Gdy tylko staruszka dostrzegła, że jej mąż już po chwili zaczął tańczyć z młodsza kobietą, okropnie się oburzyła. Najpierw wyglądała na obrażoną i usiadła naburmuszona z założonymi rękami, jednak już po chwili również zerwała się na nogi i poprosiła do tańca siedzącego obok niej obcego mężczyznę. Na ten widok jej mąż stanął jak wryty, nie spodziewał się takiej reakcji po swojej partnerce. 

Dzisiaj grzeje: 1. Pilny apel sanepidu, zakażony ksiądz rozdawał komunię wiernym. Trwają poszukiwania uczestników mszy

2. Zamiast zareagować, nagrywała płaczące dziecko. Chciała mieć dowód dla lekarza

Na widok tej sceny wszyscy pasażerowie ryknęli gromkim śmiechem. Całe zdarzenie zostało zarejestrowane przez kamerę, a nagranie trafiło do sieci i zostało opublikowane na youtubowym kanale o nazwie "StartoBuzz". Internauci nie mogą powstrzymać łez ze śmiechu, oglądając przezabawną zemstę kobiety na swoim mężu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Poszedł na grzyby, nagle poczuł dziwny zapach. Pobladł, bo natrafił na "palce diabła"
  2. Żałoba w rodzinie kultowego zawodnika MMA. Media potwierdzają, jego ojciec zmarł na koronawirusa
  3. Lidl zamyka sklepy, wielu klientów czeka niemiła niespodzianka. Mamy pełną listę
  4. Michał Szpak jako Conchita Wurst. W sieci pojawiło się powalające nagranie, fani nie wierzą własnym oczom
  5. Gdy ktoś zastukał do jej drzwi, postanowiła mu nie otwierać. Zobaczyła nagranie z kamery i zrozumiała, jak wielki błąd popełniła
  6. Turysta nagrał dziewczynkę, która nie żyła od 300 lat. Kamera uchwyciła scenę mrożącą krew w żyłach, nieprawdopodobne

Źródło: Podaj to

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News