Chciał, aby pochowano go z pieniędzmi. Żona podczas pogrzebu zrobiła rzecz, którą żałobnicy zapamiętają na zawsze

Chciał, aby pochowano go z pieniędzmi. Żona podczas pogrzebu zrobiła rzecz, którą żałobnicy zapamiętają na zawsze Źródło: pixabay.com carolynabooth

Mąż zażądał wręcz od żony, by w czasie pochówku ta włożyła wszystkie jego pieniądze do trumny. Zachowanie wdowy każdego wprawi w osłupienie.

Mąż staruszki czuł, że jego koniec jest coraz bliżej. Nagłe pogorszenie jego stanu zdrowia nie pozostawiało mu już żadnych złudzeń, dlatego na krótko przed śmiercią postanowił poprosić ukochaną o ostatnią rzecz. Aż trudno uwierzyć, że jego wolą było, by pochowano go z całym majątkiem, którego dorobił się w życiu. Kilka dni później wydarzyło się najgorsze, a wdowa postanowiła spełnić życzenie męża, jednak na swój własny sposób. 

Mąż chciał, by pochowano go z pieniędzmi. Podczas pogrzebu wdowa zrobiła jedną rzecz

Pewien mężczyzna przez całe swoje życie ciężko pracował, by móc zaoszczędzić jak najwięcej pieniędzy. Problem w tym, że jednocześnie był bardzo skąpy, dlatego ciesząc się już naprawdę pokaźnymi oszczędnościami, nie chciał wydać z nich ani grosza. Za każdym razem żona musiała prosić go o drobne i wyjaśniać, na co zamierza je wydać. Wszyscy zastanawiali się, w jakim celu starzec gromadzi coraz większą sumę, skoro nie chce jej wydawać, aż w końcu poznali prawdę. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Jego stan zdrowia nagle się pogorszył, a będąc na łożu śmierci, mężczyzna zwrócił się do żony z niebywałą prośbą. Starzec chciał, by podczas pogrzebu włożono mu do trumny wszystkie pieniądze, jakich dorobił się w życiu. Kobieta oniemiała, słysząc słowa umierającego ukochanego, jednak gdy ten wymusił wręcz na niej obietnicę, przyrzekła, że spełni jego ostatnią wolę. Kilka dni później mąż zmarł, a niedługo potem zorganizowano pogrzeb. Trumna za chwilę miała zostać zamknięta i złożona do grobu, gdy w pewnej chwili pogrążona w smutku wdowa podeszła, włożyła do środka małe pudełeczko, po czym zezwoliła na zamknięcie i jak gdyby nigdy nic wróciła do swojej przyjaciółki. 

Dzisiaj grzeje: 1. Tragedia na zachodzie Polski. Ojciec nie żyje, mama i dzieci walczą o życie

2. Prowadzący ”Pytania na śniadanie” w szpitalu. Podłączony do kroplówki wyznał prawdę na temat swojego stanu

Ta ze zdziwieniem zapytała ją, czy rzeczywiście włożyła do trumny wszystkie pieniądze. Staruszka bez zawahania odparła, że przyrzekła ukochanemu i nie mogła nie wypełnić jego ostatniej woli. Zdziwiona kobieta w dalszym ciągu dopytywała czy szalony pomysł stał się prawdą, gdy nagle usłyszała coś, czego zupełnie się nie spodziewała. 

- Wzięłam wszystkie pieniądze, wpłaciłam je na swoje konto i… wypisałam mu czek - wyznała z uśmiechem wdowa. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Magda Gessler radzi jak chronić się przed wirusami. Jej słowa wywołały falę krytyki
  2. Życiowa szansa Adama Kownackiego. Polski bokser o krok od hitowej walki
  3. Znaki zodiaku kobiet, przed którymi uciekają wszyscy mężczyźni. 3 z nich nigdy mogą nie znaleźć drugiej połówki
  4. Ginekolog zdradził najgorszy przypadek, z jakim przyszła do niego kobieta. Jeśli coś jecie, radzimy przerwać
  5. Genialny trik na gotowanie mleka. Już nigdy się nie przypali, wystarczy jedna rzecz, którą każdy ma w kuchni
  6. Nasze mamy i babcie całe życie źle lepiły pierogi. Jest nowatorski, łatwiejszy i pyszniejszy sposób

Źródło: lolmania

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News