Zobaczyła ukochanego po 34 latach i nogi się pod nią ugięły. Od 16 roku życia była w nim na zabój zakochana

Zobaczyła ukochanego po 34 latach i nogi się pod nią ugięły. Od 16 roku życia była w nim na zabój zakochana Źródło: Unsplash/Ryan Franco

Mąż nie był pierwszą miłością tej kobiety. W głębi serca zawsze czuła coś do mężczyzny, w którym zakochała się 34 lata temu. Gdy zobaczyła go po kilkudziesięciu latach, jej miłość rozpaliła się na nowo.

Mąż był dla niej dobry i opiekuńczy, jednak kobieta nigdy nie mogła zapomnieć o swojej pierwszej miłości. Żona żywiła wielkie uczucie do innego mężczyzny, w którym zakochała się na zabój 34 lata wcześniej. Mimo upływu lat, w dalszym ciągu wspominała ich namiętny romans. Kiedy pewnego dnia udało jej się spotkać ze swoją wielką miłością sprzed lat, nie posiadała się ze szczęścia. 

Mąż rozstał się z kobietą

Chociaż Susan wyszła za mąż i urodziła dwójkę dzieci, nigdy nie przestała myśleć o Kevinie. Nigdy też nie poczuła tak wielkiego uczucia do żadnego innego mężczyzny, dlatego jej małżeństwo w końcu zakończyło się rozwodem. Wtedy jeszcze nie wiedziała, że już niedługo ponownie spotka swoją wielką miłość, a uczucie sprzed lat zapłonie nowym żarem. 

34 lata rozłąki nie ugasiły ich miłości

Susan poznała Kevina gdy miała zaledwie 16 lat. Już po kilku godzinach znajomości namiętnie całowali się za parkingiem dla autobusów. Byli nierozłączni, a ich rodziny zaprzyjaźniły się. Niestety para musiała żyć na odległość, a ich spotkania nie odbywały się zbyt często. W końcu Kevin postanowił rozstać się z dziewczyną, ze względu na dzielące ich kilometry. Dopiero po 34 latach od ostatniego spotkania, ponownie się zobaczyli. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W 2013 roku za pośrednictwem mediów społecznościowych, Susan postanowiła napisać do swojej pierwszej miłości. Zapytała mężczyznę jak upływa mu życie i czy założył rodzinę. Wiadomość Kevina zaskoczyła ją, bo okazało się, że on również jest rozwodnikiem i ma dwójkę dzieci. Gdy kobieta napisała, że bardzo żałuje, iż 34 lata temu nie walczyła o ich związek, Kevin zaproponował spotkanie. Susan zgodziła się bez wahania. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje 2-letnia córeczka znanego piłkarza. Dziewczynka odeszła nagle w szpitalu

2. Kurski ujawnił, dlaczego Zamachowska i Kurdej-Szatan zostały wyrzucone z pracy w TVP

Kiedy 53 latka zobaczyła swoją pierwszą miłość, nogi się jej ugięły. Mężczyzna miał tak samo czarujący uśmiech, jak ponad 30 lat temu. Dawne uczucie pary odżyło i po kilku spotkaniach zdecydowali się razem zamieszkać. Po dwóch latach wzięli ślub i do tej pory wiodą szczęśliwe życie. Żałują jedynie, że zmarnowali tyle lat i nie dali sobie wcześniej szansy na długą i piękną miłość.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dopiero po ślubie zobaczył swoją żonę bez makijażu. Jego reakcja powala, upokorzył ją w okrutny sposób
  2. Dlaczego Bednarek miał dziwny "atak głupawki"? Doniesienia zza kulis zdumiewają
  3. Zwyrodnialec, żeby sprzedać psa jako suczkę, posunął się do barbarzyństwa
  4. Skandaliczne zachowanie przedszkolanki. Ojciec nagrał mrożącą sytuację z ukrycia
  5. Nie ma co liczyć na wyższą emeryturę. Orzeczenie Sądu Najwyższego przynosi złe wieści dla emerytów

źródło: Jestpozytywnie

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News