Zobaczył, co żona robi przed laptopem i powiedział upokarzające słowa. Zripostowała, uciszając męża na dobre

Zobaczył, co żona robi przed laptopem i powiedział upokarzające słowa. Zripostowała, uciszając męża na dobre Źródło: unsplash.com/ Phillip Goldsberry

Mąż powiedział do żony tak przykre słowa, że musiała zareagować. Sposób w jaki się odezwał, patrząc na to, co robi jego ukochana, jest przerażający. Na szczęście kobieta szybko znalazła ciętą ripostę i uciszyła mężczyznę na dobre.

Mąż i żona spędzają wspólnie wieczór. Brzmi to jak początek pięknego i udanego wieczoru. Jednak nie w tym przypadku. Mężczyzna w okrutny sposób odezwał się do kobiety i czar wspólnych chwil prysł. Ona już nie ma ochoty przebywać z mężem, który traktuje ją tak poniżająco.

Mąż i haniebne słowa

Niewychowany mężczyzna nie miał oporów, żeby upokorzyć swoją żonę. Jednak ona miała w sobie na tyle siły, by znaleźć odpowiedź na jego słowa. Wieczór rozpoczął się bardzo przyjemnie. Para spędzała ze sobą czas po całym dniu w pracy. Opowiadali sobie, jak minął im dzień i co się w ciągu niego działo. Zapowiadało się, że będą mieli niesamowite chwile do przeżycia we dwoje. W pewnym momencie mężczyzna zauważył, że jego żona wyciągnęła paczkę chipsów i zaczęła ją jeść przed komputerem. Momentalnie zareagował, wypowiadając niestosowne słowa.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Nie jedz chipsów, bo będziesz gruba - powiedział.

Kobieta natychmiast odpowiedziała mu na ten nietakt.

- Nie mów tak do mnie, bo będziesz rozwodnikiem - zaripostowała żona. I mąż już się nie odezwał.

Kobieta podzieliła się tą sytuacją w mediach społecznościowych. W internecie pojawiła się lawina komentarzy pod tą historią. Internauci nie byli zadowoleni z niestosownych słów wypowiedzianych w stronę żony. Na szczęście wszyscy mogli poczuć satysfakcję po tym, jak mąż usłyszał wgniatającą w fotel ripostę.

Dzisiaj grzeje: 1. Znany piosenkarz będzie miał dziecko z mężczyzną. Urodzi je surogatka. ''Jesteśmy w ciąży''
2. Andrzej Duda przekazał tragiczną wiadomość. Nie żyje Bohater naszych czasów

Niestety pojawiły się też negatywne komentarze skierowane w stronę żony. Młodzi mężczyźni proponowali jej, żeby jednak przestała jeść słone przekąski, bo tak przytyje, że nikt jej nie będzie chciał. Zarzucali jej też, że powinna się starać być bardziej atrakcyjna dla swojego ukochanego.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zadziwiający pomysł Lidla na nagradzanie swoich najlepszych klientów
  2. Żona Zbigniewa Wodeckiego podjęła bardzo trudną decyzję. To było nieuniknione, wspiera ją rodzina
  3. Żona nigdy miała nie poznać prawdy. Mężczyzna otworzył list od kochanki i zemdlał na oczach małżonki
  4. Rewolucyjny pomysł na paznokcie hybrydowe wywołuje zachwyt. Piorunujące psie motywy sprawiają, że pazurki są nieziemskie
  5. Niesamowite informacje dotyczące majątku po Zbigniewie Wodeckim. Żona podjęła decyzję  

źródło: facebook

Następny artykuł