Tajemnicze zaginięcie Kingi. Zniknęła zostawiając małe dziecko, 3 dni później jej mąż już nie żył

Tajemnicze zaginięcie Kingi. Zniknęła zostawiając małe dziecko, 3 dni później jej mąż już nie żył Źródło: .

Mąż już nie żył, kiedy rodzina żony próbowała się z nim skontaktować. Aura zniknięcia kobiety, która zostawiła małe dziecko, jest co najmniej mroczna. Nie natrafiono na żaden, nawet najmniejszy ślad czy poszlakę - 13 sierpnia minie rok, odkąd widziano Kingę żywą.

Mąż już od dawna nie mógł znaleźć nici porozumienia z żoną. W ich małżeństwie pojawiały się kolejne sprzeczki, pretensje, kłótnie. Wszystkiemu przyglądało się małe dziecko. Pewnego wakacyjnego dnia kobieta po prostu zniknęła - policja nie natrafiła na żaden trop. Najbardziej zastanawiająca jest tutaj śmierć męża.

Miała jechać z córką na wakacje do Czarnogóry

Wielu osobom sprawa zaginionej z okolic Szczyrka spędza sen z powiek. Więcej jest pytań niż odpowiedzi. W sprawie Kingi Kozak z Buczkowic nie wiadomo nic - 13 sierpnia 2018 roku wybrała się do galerii handlowej. Data była kluczowa, ponieważ był to dzień pierwszej rozprawy o rozwód. 16 lat żyła z człowiekiem, z którym ostatnie lata nie były najlepsze. Następnego dnia 42-letnia Kinga wraz z 8-letnią córką miały wyjechać na wyczekane wczasy do Czarnogóry. Ten moment nigdy nie nadszedł, Kinga nawet nie wróciła wieczorem do domu.

- Pamiętam ostatnią rozmowę z córką. Mówiła mi, że była u prawnika, że w grudniu ponownie ma wnieść sprawę o rozwód. Nic nie wskazywało, że cokolwiek się wydarzy - opowiada z bólem mama Kingi, Ewa Jakubska.

Wspomina również, że wnuczka dzwoniła do swojej mamy rano, 9 razy. Kiedy nie odbierała, a godzina wyjazdu była coraz bliżej, 8-latka poinformowała babcię i wraz z resztą rodziny oraz służbami zaczęli działać.

Mąż popełnił samobójstwo. Śledczy byli skołowani

Poszukiwania rozpoczęły się od przepytania męża o okoliczności zaginięcia. Ten wyznał mundurowym, że żona wyszła z domu, nie wie gdzie, jednak zostawiła torebkę wraz ze wszystkimi rzeczami. Gdy policjanci nadal prowadzili swoje czynności, 3 dni później, 16 sierpnia doszło do rodzinnej tragedii.

- Dzwoniliśmy do zięcia od rana, i już nie odbierał telefonu. Po godz. 19 przyjechała do nas policja z Włoszczowej i poinformowała, że zięć nie żyje. Popełnił samobójstwo - opowiada mama Kingi.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jak przyznaje bielska policja, w sprawie zrobiono wszystko, co możliwe - zebrano grupy poszukiwawcze, zaangażowano psy, drony, a płetwonurkowie przeczesali pobliskie rzeki i jeziora. Bez skutku. Mama Kingi nie ma nawet wglądu do dokumentów z poszukiwań jej córki. Odmówiono jej tego, mimo że zrobiła to za pośrednictwem prawnika.

Sprawa wydaje się być nie do rozwiązania. Cała nadzieja w tym, że kiedyś zajmie się nią polskie Archiwum X. Podejrzane jest to, że policja nie chce pokazać dokumentacji dotyczącej jej córki, a także samobójstwo męża - zemścił się na Kindze za pozew rozwodowy, a potem nie mógł sobie tego wybaczyć i się zabił? Ta teoria jest jedną z najczęściej wymienianych.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Lech Wałęsa ma powody do radości! Jeszcze nigdy nie był taki szczęśliwy! Gratulacje spływają do niego z całej Polski
  2. Nie żyje znany polski sportowiec. Zginął okrutną śmiercią. Osierocił czterech synów
  3. Wiktoria Gąsiewska szaleje bez stanika. Gorące zdjęcie gwiazdy Rodzinka.pl w sieci
  4. Uczestnik "Milionerów" kpił sobie z Urbańskiego. Chwilę później stał się pośmiewiskiem całej Polski
  5. Tragedia na festiwalu Jurka Owsiaka Pol'and'Rock. Nie żyje mężczyzna, policja w akcji
  6. Nagła, niespodziewana wiadomość wstrząsnęła fanami. Nie żyje gwiazda serialu "Przyjaciółki"

Źródło: Uwaga! TVN

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News