Dramatyczne chwile Rembiszewskiego "pana Lotto". Groźne zdarzenie z jego żoną zniweczyło plany gwiazdora

Dramatyczne chwile Rembiszewskiego "pana Lotto". Groźne zdarzenie z jego żoną zniweczyło plany gwiazdora Źródło: YouTube / x-news

Mąż powinien wspierać ukochaną szczególnie w najtrudniejszych chwilach, o czym pamięta także Ryszard Rembiszewski. Plany prezentera zostały niedawno zniszczone nagłym, bardzo przykrym zdarzeniem w życiu jego ukochanej. Stanął więc na wysokości zadania i dobrze się nią zaopiekował.

Mąż, który od miesięcy przygotowuje dla swojej żony wymarzoną podróż poślubną, na pewno nie chciałby, aby jego plany przepadły w jednej chwili. Tak niestety stało się jednak w życiu Ryszarda Rembiszewskiego oraz jego ukochanej Elżbiety, z którą miał polecieć na Wyspy Kanaryjskie. Ostatecznie do wyjazdu nie doszło z powodu nagłego, przykrego zdarzenia w życiu żony prezentera.

Mąż stanął na wysokości zadania

- Pojechaliśmy odwiedzić moją chorą mamę. W pewnym momencie źle stanęłam i poczułam ostry ból w prawej nodze. Lekarz w szpitalu orzekł, że doszło do złamania kostki i założono mi gips. Wiedziałam już wtedy, że z wyjazdu nic nie wyjdzie - opowiedziała pani Elżbieta w rozmowie z "Na żywo".

Powrót ukochanej prezentera do zdrowia był naprawdę trudny, gdyż noga nie przestawała boleć przy każdym, nawet najmniejszym ruchu. Rembiszewski zaopiekował się jednak żoną i - jak sam stwierdził - robił wszystko, aby jak najszybciej poczuła się lepiej.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ryszard Rembiszewski zadbał o ukochaną żonę w trudnych chwilach

- Mąż jest kochany. Ma wiele zobowiązań zawodowych, a i tak przejął wszystkie domowe obowiązki – robił zakupy, gotował, a nawet odwiedzał moją mamę i jej pomagał. (...) Nadal mam nogę unieruchomioną ortezą, więc nie mogę prowadzić samochodu. Na szczęście na zabiegi i konsultacje medyczne wozi mnie Ryszard - wyznała wyraźnie poruszona pani Elżbieta.

Dzisiaj grzeje: 1. Niewiarygodne. Gigantyczna klęska Polsatu i TVN w Sylwestra, nikt nie spodziewał się czegoś podobnego
2. Dziwne zachowanie żony Sławomira. Widok, przez który fani oniemieli

Małżonkowie mają nadzieję, że wkrótce uda im się wyjechać w planowaną długo podróż poślubną. Tegoroczny wieczór sylwestrowy, zamiast na parkiecie, spędzili za to w Filharmonii Narodowej.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Gabriela Kownacka przez lata walczyła z chorobą. Jej schorzenie dotyka tysiące Polek rocznie
  2. Jak polscy sportowcy spędzali sylwestra? Lewandowscy znów zachwycają, zjawiskowa Radwańska (ZDJĘCIA)
  3. Ibisz podetknął mikrofon do stojących za nim ludzi. Za chwilę nie mógł ukryć zdumienia
  4. Widok, który Roksana Węgiel powinna wziąć sobie do serca. 12-letnia Viki Gabor dała przykład
  5. Maryla Rodowicz odwróciła się plecami i zawrzało. Publiczność nie dowierzała oczom

Źródło: Pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News