Szukała kolejnego męża i umieściła ogłoszenie matrymonialne w gazecie. Amant zapukał do jej drzwi, na jego widok zaniemówiła

Szukała kolejnego męża i umieściła ogłoszenie matrymonialne w gazecie. Amant zapukał do jej drzwi, na jego widok zaniemówiła Źródło: Pixabay / MabelAmber

Mąż był jej potrzebny, by trwać przy niej w podeszłym wieku. Wdowa wystarczająco długo żyła w samotności. Postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce i zamieściła w gazecie ogłoszenie matrymonialne. Nie spodziewała się jednak takiego finału tej sprawy.

Mąż miał mieć około 70 lat i być dobry w łóżku. Staruszka wystarczająco długo żyła samotnie. Zamieściła ogłoszenie w gazecie i z niecierpliwością oczekiwała na kandydatów. Kiedy jeden z amantów stanął u jej progu, nie mogła uwierzyć w to, co zobaczyła. 

Mąż miał zapewnić jej towarzystwo u schyłku życia

Pewna staruszka postanowiła, że nie spędzi w samotności ostatnich chwil życia. Po śmierci męża wystarczająco długo była sama, by przekonać się, że jednak woli towarzystwo drugiego człowieka. 70-latka napisała ogłoszenie matrymonialne i umieściła je w lokalnej gazecie. Z niecierpliwością oczekiwała na pierwszych kandydatów

- Szukam męża! Musi to być mężczyzna koło 70-tki, który nie jest brutalny, nie będzie uganiał się za innymi kobietami i będzie świetny w łóżku. Jeśli jesteś zainteresowany, spotkaj się ze mną osobiście - brzmiała treść ogłoszenia wdowy.

Kobieta nie mogła się doczekać, kiedy odezwą się pierwsi kandydaci. Pewnego dnia zadzwonił do niej mężczyzna, który po krótkiej rozmowie telefonicznej wydał jej się bardzo miłym, starszym panem. Umówili się na spotkanie i kobieta zaprosiła go do swojego domu.

Kiedy zadzwonił dzwonek do drzwi, uradowana staruszka ochoczo pospieszyła, by otworzyć nowemu amantowi. Kiedy go jednak ujrzała, radość zupełnie ją opuściła. Rozczarowana kobieta nie mogła uwierzyć, że to własnie on odpowiedział na jej anons. Za drzwiami zobaczyła mężczyznę na wózku inwalidzkim. W dodatku nie miał ani rąk, ani nóg. Staruszka pomyślała, że jest to bardzo okrutny żart i rozpoczęła z amantem przedziwny dialog.

– Pan raczy żartować. Proszę na siebie popatrzeć, nie ma pan nóg - żachnęła się kobieta.

– To prawda, ale to oznacza, że nie będę uganiał się za innymi kobietami - odpowiedział jej staruszek z uśmiechem.

– Ale pan nie ma rąk! - protestowała dalej wdowa.

– Dzięki temu nie musi się Pani obawiać, że kiedykolwiek ją uderzę - ponownie zripostował jej zarzut uśmiechnięty mężczyzna.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nie tak miał wyglądać jej przyszły mąż. Kobieta była bardzo rozczarowana

Kobieta przez chwile analizowała jego błyskotliwe odpowiedzi i niechętnie musiała przyznać mu rację. Staruszka mocno się zamyśliła.

– Więc… czy jest pan chociaż sprawny i dobry w łóżku? - zapytała.

Dzisiaj grzeje: 1. Nastolatka została zgwałcona na oczach matki. Po wszystkim kobieta powiedziała do córki jedno porażające zdanie

2. Widzowie są oburzeni, ich zdaniem przekroczono granicę żenady. Ogromny hejt za zachowanie jurora w finale "The Voice of Poland"

Staruszek roześmiał się, a później cały rozpromieniony odpowiedział kobiecie.

– A myśli Pani, że jak zadzwoniłem do drzwi? - odparł uradowany mężczyzna.

Takiej odpowiedzi na pewno się nie spodziewała, choć trudno mężczyźnie odmówić poczucia humoru i wyjątkowych umiejętności. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Mycie twarzy octem jabłkowym to nowy trend. Już po tygodniu buzia zmienia się nie do poznania
  2. Pies i gepard wychowywali się razem, ale dziki kot wrócił do natury. Nagranie ich spotkania po latach wywołuje ciarki, ciężko oderwać wzrok
  3. Kobieta w 9 miesiącu ciąży nie chciała przestać tańczyć. Zrobiła krok w lewo i nagle wszystkim odebrało mowę
  4. Nawet kret nie pomaga na zatkany zlew? Mamy sprawdzone rozwiązanie
  5. Nawet 2 tys. zł wydasz na mandat. Karę powiążą z twoją pensją

źródło: Planeta Polska

Następny artykuł