Nie mogła spać przez to, co wyprawiał jej mąż co noc. Nagrała go i pokazała wszystkim, którzy jej nie wierzyli

Nie mogła spać przez to, co wyprawiał jej mąż co noc. Nagrała go i pokazała wszystkim, którzy jej nie wierzyli Źródło: YouTube / America's Funniest Home Videos

Mąż nie dawał żonie spać, kiedy jednak opowiadała o tym znajomym, nikt nie chciał jej uwierzyć. Zdesperowana kobieta postanowiła udowodnić wszystkim, że ma rację i nagrała jego przedziwne zachowanie.

Mąż nie dawał żonie spać w nocy. Zmęczona jego zachowaniem, zaczęła skarżyć się znajomym, nikt jednak nie dawał wiary jej słowom. Zdesperowana kobieta postanowiła udowodnić wszystkim, że ma rację. Nagrała jego zachowanie, a film udostępniła w sieci. 

Mąż nie dawał jej się wyspać, kobieta była na skraju cierpliwości

Mężczyzna zaczął się bardzo dziwnie zachowywać w nocy, co doprowadzało jego żonę do szału, bo nie mogła się przez niego wyspać. Zdenerwowana zaczęła skarżyć się na męża swoim znajomym i opowiadać im o sytuacji w domu, lecz kiedy mówiła im co robi, nikt jej nie wierzył.

Zdesperowana i bardzo niewyspana kobieta postanowiła udowodnić wszystkim, że mówi prawdę. Podczas kolejnej, nieprzespanej nocy, chwyciła za kamerę i nagrała to, co dzieje się u nich w łóżku. Film został opublikowany w sieci, a internauci nie mogli uwierzyć w to, co wyprawia mężczyzna w czasie snu.

Mąż zachowywał się bardzo dziwnie w czasie snu

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Na nagraniu widać głowę śpiącego mężczyzny, który leży w łóżku przykryty kołdrą. Nagle zaczyna się histerycznie śmiać. Po chwili uspokaja się i jego twarz poważnieje, jednak nie na długo. Momentalnie wybucha kolejnym, jeszcze głośniejszym atakiem śmiechu, po czym nagle przestaje chichotać. Sytuacja powtarza się jeszcze kilka razy, aż mężczyzna ostatecznie się uspokaja. Kiedy film ujrzał światło dzienne, wszyscy zrozumieli, dlaczego jego żona nie mogła spokojnie spać. Co noc budziła ją radosna salwa śmiechu, a sytuacja powtarzała się kilkukrotnie. Nic dziwnego, że kobieta była zdenerwowana tą sytuacją.

Dzisiaj grzeje: 1. Po twarzy kobiety przemieszczała się narośl. W środku było ŻYWE STWORZENIE [ZDJĘCIA]

2. Widzowie są oburzeni, ich zdaniem przekroczono granicę żenady. Ogromny hejt za zachowanie jurora w finale "The Voice of Poland"

Internauci pokochali nocnego żartownisia. Nagranie z jego przedziwnym zachowaniem stało się hitem sieci, a użytkownicy prześcigają się w wymyślaniu snów, które według nich mogłyby spowodować u mężczyzny tak szczere i głośne wybuchy śmiechu.

- pewnie ma sen o tym, jak żona parkuje samochód - napisał jeden z internautów.

 - Freddy Krueger opowiada mu kawały - dopisał kolejny.


YouTube / America's Funniest Home Videos

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tuż po wygranej "The Voice" dziennikarka TVP podstawiła mikrofon 17-latce. Niesamowite słowa
  2. Paskudne, prawie wszyscy kupują i dodają do kurczaka czy schabu. Zawiera toksyczny dwutlenek siarki i co gorsza olej palmowy
  3. Pierogi z tym farszem to prawdziwy hit na stole. Mało kto potrafi się im oprzeć, każdy poprosi o dokładkę, a potem o przepis
  4. Przekroczył wszelkie granice na antenie TVN. Broni się niesmacznym wpisem i usuwa komentarze (sprawdziliśmy)
  5. Nawet 2 tys. zł wydasz na mandat. Karę powiążą z twoją pensją

źródło: YouTube

Następny artykuł