Klaudia łapie się za głowę, że jej mąż zarabia 10 tysięcy miesięcznie. Jest wstrząśnięta przez jeden szczegół

Klaudia łapie się za głowę, że jej mąż zarabia 10 tysięcy miesięcznie. Jest wstrząśnięta przez jeden szczegół Źródło: maxpixel.net/CC0 Public Domain

Mąż zarabia kilka razy więcej od niej. Utrzymuje rodzinę, odkłada na wychowanie dziecka i własny biznes, a Klaudia nie może pojąć, że co miesiąc na jego konto trafia 10 tysięcy złotych. Boli ją jedna rzecz.

Mąż jest zaradny, inteligentny i żadnej pracy się nie boi. W małżeństwie im się układa, planują dzieci oraz budowę wielkiego domu z ogrodem. Klaudia przypomina sobie czasem jednak o trudnej dla niej rzeczy.

Mąż zarabia o wiele lepiej od niej

Klaudia i Łukasz to zgodne małżeństwo. Starają się ze sobą żyć jak najlepiej, planują wspólne dzieci, jednak 33-latkę dręczy coś innego. Zawsze chciała pracować w szkole, z młodzieżą - jej rodzice oraz dziadkowie byli nauczycielami, więc i ona chciała kultywować rodzinną tradycję. Ukończyła studia z wyróżnieniem, polonistykę, i szybko zaczęła pracę w podstawówce. W szkole nie ma nikogo, kto by za nią nie przepadał.

Wiedziała, że jako nauczycielka polskiego nie ma szans na wysoką wypłatę i życie na poziomie, jednak nie przeszkadzało jej to. Chodziło o powołanie i satysfakcję. Zarabia około 2 tysięcy złotych, czasem mniej. O wiele lepiej w kwestii zarobków radzi sobie jej mąż, Łukasz. Nie ma problemu z tym, by co miesiąc przynosić do domu 10 tysięcy złotych. Klaudia go podziwia, jednak jest jeden mały szczegół, który nie daje jej spać po nocach.

Klaudia nie może przeboleć wykształcenia swojego męża

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Chociaż 33-latka podziwia Łukasza, to dręczy ją to, że ona po studiach zarabia o wiele mniej, niż mąż bez wyższej szkoły. Mało tego - skończył samochodówkę, nie podszedł nawet do matury, bo tak wciągnęła go pasja do mechaniki i aut. Klaudii przeszkadzało, że związała się z kimś tak niewyedukowanym, ale zakochanie wzięło górę. Wie też, że dzięki jego zaradności nigdy nie będzie im niczego brakować.

Dzisiaj grzeje: 1. Po twarzy kobiety przemieszczała narośl. W środku było ŻYWE STWORZENIE [ZDJĘCIA]
2. Sytuacja wygląda tragicznie. TVN przekazał ostrzeżenia dla połowy kraju, od apogeum dzielą nas godziny

Na razie jej mąż pracuje w prywatnym warsztacie, szef zatrudnia 30 osób i dobrze płaci, więc Łukasz zdecydował się odkładać na własny biznes. Klaudia momentami nie może pogodzić się z tym, że facet bez matury rozkręci intratny interes i w miesiąc zarobi tyle, co ona w pół roku.

- Łukasz ma też drugą dorywczą pracę i w dobre miesiące potrafi zarobić ponad 10 tysięcy. Największy minus jest taki, że ciągle nie ma go w domu, a gdy jest, to ja muszę sprawdzać klasówki albo przygotowywać się do lekcji, więc często się mijamy - przyznaje Klaudia.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Anna Kalczyńska pokazała swój piętrowy dom. Widok luksusowych wnętrz powala, gwiazda "DDTVN" pławi się w bogactwie
  2. Porwali 12-latkę i gwałcili ponad 43 tysiące razy. Ale nie to jest w tym wszystkim najgorsze
  3. Chłopak był martwy przez 20 min, twierdzi, że rozmawiał z Jezusem. Widział też Boga i mówi, jak wyglądają
  4. Chomik gigant istnieje i żyje na Śląsku. Niewiarygodny wygląd, zagrożonego zwierzątka
  5. Ile można dorobić do emerytury od 1 grudnia 2019? Trzeba znać kwoty, inaczej STRACISZ pieniądze

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News