Matylda Damięcka przekazała smutną wiadomość
Instagram.com thegirlwhofellonearth
Monika Majko - 21 Listopada 2020

Matylda Damięcka przekazała najsmutniejszą wiadomość. Jego serce nie wytrzymało, kondolencje docierają z każdej strony

Matylda Damięcka przekazała za pomocą mediów społecznościowych wyjątkowo smutne informacje, cała rodzina aktorki pogrążyła się w głębokiej żałobie. COVID-19 zabrał jedną z najbliższych jej osób. Artystka nie kryła rozgoryczenia.

Matylda Damięcka wraz z bliskimi pogrążyła się w głębokiej żałobie, COVID-19 zabrał jej ukochanego dziadka. Artystka poinformowała o bolesnej stracie za pomocą swoich mediów społecznościowych. W smutnym wpisie gwiazda poruszyła internautów swoimi słowami.

Matylda Damięcka poinformowała o śmierci dziadka

Matylda Damięcka wywodzi się z artystycznej rodziny, jest córką aktora, Macieja Damięckiego, w którego zawodowe ślady podążył również jej starszy brat, Mateusz. Gwiazda także ma za sobą wiele epizodów przed kamerami, m.in. w serialu TVN "Na Wspólnej", jednak ostatnio zajmuje się głównie tworzeniem autorskich grafik komputerowych.

Z ostatniej chwili: Premier oficjalnie znosi obostrzenia. Klamka zapadła, przedstawił dokładny planZ ostatniej chwili: Premier oficjalnie znosi obostrzenia. Klamka zapadła, przedstawił dokładny planCzytaj dalej

Siostra Mateusza Damięckiego prowadzi na Instagramie profil o nazwie "thegirlwhofellonearth", na którym publikuje swoje grafiki. W ten sposób często komentuje bieżące wydarzenia polityczno-społeczne w kraju i poza jego granicami.

Niedawno jednak na koncie gwiazdy pojawił się wyjątkowo osobisty post. Artystka poinformowała za pomocą swojego Instagrama o śmierci dziadka, Edwarda Stankiewicza.

– Nasz Edzio, Edulek jego serduszko się zatrzymało, a my wraz z nim. Edward Stankiewicz, inżynier konstruktor, dyplomata. Napisał książkę o krajach, których już nie ma, o kształcie, w jakim je poznał, o Afganistanie, Libii i Iraku. Nie zdążył jej wydać. Będzie nam cię brakować, a książkę przysięgam, wydamy – napisała Matylda Damięcka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Tajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówTajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówCzytaj dalej

Matylda Damięcka poruszyła internautów smutną wiadomością

W dalszej części swojego wpisu Matylda Damięcka ujawniła, że jej dziadek odszedł z powodu zakażenia koronawirusem. Gwiazda nie kryła rozgoryczenia faktem, że pomimo codziennych informacji o śmierci setek osób, które przegrały walkę z COVID-19, wciąż istnieją osoby uważające, że pandemia została wymyślona, a groźny wirus nie istnieje.

– Jego serce przegrało walkę z tą cudowną nieistniejącą chorobą. Wszyscy aktywnie walczący sceptycy radzę łaskawie opuścić moje instagramowe włości. Starałam się was tolerować i nie atakować tematyką covidową, ale chyba mi się chwilowo odechciało. Ot taka niekonsekwentna w tej całej tolerancji jestem – napisała artystka.

Dzisiaj grzeje:

  1. Mateusz Morawiecki przekazał informacje dotyczące powrotu dzieci do szkół. Fatalne wiadomości dla rodziców i uczniów
  2. Jej mąż zginął. Kiedy przejrzała pliki w jego laptopie zamarła, znalazła porażającą wiadomość
  3. Danuta Martyniuk pokazała kreację, na widok której chce się płakać. Internauci nie mogą jej wybaczyć, skandal

Smutną wiadomość Matylda Damięcka opatrzyła wyjątkowo poruszającą grafiką swojego autorstwa, która przedstawia rozmowę wnuczki z dziadkiem za pomocą wiadomości elektronicznych. Pod obrazkiem pojawiło się wiele wpisów z ciepłymi słowami od fanów, których bardzo poruszyła ta smutna wiadomość.

- Ściska za serce. Bardzo współczuję. Pandemia też mi zabrała dziadka - napisała jednak z internautek.

- Dawno nie widziałam, by ktoś tak wymownie puentował rzeczywistość. Kilkoma kreskami trafiasz w najczulsze punkty - dodała kolejna internautka.

matylda damięcka

Instagram.com thegirlwhofellonearth

Zobacz także w naszych serwisach:

   1. Już niedługo galerie będą znowu otwarte. Mocny komentarz specjalisty
   2. Suczka urodziła się jako mieszanka golden retrievera i jamnika. Najsłodsza rzecz, jaką dziś zobaczycie
   3. Rząd pracuje nad ograniczeniami w przemieszczaniu się. Premier wygadał się na konferencji, co czeka Polaków?
   4. Na zdjęciu ukrywa się pies. 87% osób poddaje się po 20 sekundach szukania
   5. Z ostatniej chwili: tragiczne informacje obiegły Polskę. Nie żyje b. poseł, burmistrz i prezydent miasta
   6. Placki ziemniaczane po rosyjsku skrywają obłędne nadzienie. Z łatwością je zrobisz, smakują jak ambrozja
   7. Bogdan nie wytrzymał, padły ostre słowa. W "Rolnicy. Podlasie" zrobiło się naprawdę gorąco
Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: Instagram

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News