matt serra uspokajapijanego agresora
screen Wykop.pl
Bartłomiej Chudy - 27 Stycznia 2019

Pijany agresor robił zadymę w restauracji. Trafił na mistrza sztuk walk

Matt Serra, były mistrz mieszanych sztuk walk i jujitsu, w nietypowy sposób wykorzystał swoje sportowe umiejętności. Traf chciał, że w restauracji, w której przebywał, na rozbój pokusił się pijany awanturnik. Agresor robił zadymę w lokalu, jednak emerytowany wojownik poradził z nim sobie błyskawicznie.

Matt Serra nie spodziewał się, że "po cywilu", w rozluźniających okolicznościach będzie zmuszony zareagować. Nagranie, na którym bierze się za agresora krąży już po sieci.

Mistrz MMA powala agresora w lokalu. Matt Serra zareagował wzorowo

W serwisach Wykop.pl i Youtube.com krąży filmik, na którym Serra ściąga do parteru awanturującego się w lokalu agresora. Czytamy, że najpierw obezwładnił delikwenta, "który m.in groził pracującym tam kelnerom". Obyło się na szczęście bez rozlewu krwi, a nawet ciosów. Gwiazdorowi przydały się za to stare chwyty z mieszanych sztuk walki. Serra sprowadził agresora do parteru na plecy. Delikwent zaczął wymachiwać rękami, ale w praktyce był już unieszkodliwiony. W niecałe dwie minuty wyszalał się nie czyniąc żadnych strat ludziom i w lokalu. Po przytrzymaniu agresora przez Serrę zajęli się nim lokalni ochroniarze.

Położył awanturnika nie zadając mu ani jednego ciosu

Co ciekawe na nagraniu Serra sprawia wrażenie, że od początku kontroluje swojego "przeciwnika". Wystarczyło przytrzymanie dobrze zbudowanego agresora, przeczekanie jego ślepych ciosów. Sam nie wyprowadził żadnego, a wręcz przeciwnie - wprowadził w niepewną sytuację rozluźniający uśmiech! Internautom imponuje stoicki spokój w jakim Serra obezwładnił agresywnego klienta lokalu. - Jest duży, utalentowany i liczy się dla niego rodzina. Nie ma poczucia braku bezpieczeństwa, ale też nie ma potrzeby udowadniania swojej siły innym wielkim facetom - dostrzegają internauci. - Mógł się wkurzyć i po prostu położyć na tego faceta, ale zamiast tego po prostu go powstrzymał i czekał, aż się uspokoi. Większość innych wojowników by się wkurzyła - komentuje kolejny z fanów Serry.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:
absurdy_wstep15 zdjęć ukazujących absurdy życia w PolsceCzytaj dalej
Matt Serra jest byłym mistrzem kategorii półśredniej. Na przełomie tysiąclecia trenował jiujitsu wygrywając m. in. Mistrzostwa Panamerykańskie. Reakcja sportowca uchodzi za wzór postępowania w przypadku konfrontacji z bitnym klientem. Tylko pomarzyć o tym, że takich obywatelskich stróżów porządku publicznego mamy więcej...ZOBACZ TAKŻE:
  1. Nie muzyka, ani walki MMA. Popek zbija fortunę na nietypowym biznesie
  2. Piękna polska dziennikarka POWALCZY w MMA. Anna Lewandowska może się bać
  3. Agnieszka Chylińska PRZERAŻAJĄCO chuda. Fani boją się o jej życie!
  4. Jak mieszka Beata Tyszkiewicz?Tego się po niej NIKT nie spodziewał
  5. Tego jeszcze nie było! Poseł Kukiz’15 chce dosłownie spuścić łomot politykom PiS
Znani Polacy, którzy przegrali walkę z rakiem [ZDJĘCIA]Znani Polacy, którzy przegrali walkę z rakiem [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News