Matka trójki dzieci rodziła sama, w domowej wannie. Wszystko transmitowała na żywo

Matka trójki dzieci rodziła sama, w domowej wannie. Wszystko transmitowała na żywo Źródło: daily mail

Matka zadziwiła cały świat. Jedna z mieszkanek Stanów Zjednoczonych postanowiła pokazać, jak wyglądał jej poród. W realizacji szokującego pomysłu pomogły jej kamery i relacja na żywo, która zadziwiła tysiące obserwatorów na całym świecie. Powód takiego zachowania kobiety może zostać odebrany za szokujący.

Matka z USA wprawiła świat w osłupienie. Na oficjalnym koncie Kary Baker na portalu YouTube pojawiło się szokujące wideo prezentujące ją, w trakcie porodu swojego dziecka. Chłopiec imieniem Ash nie dość, że rodził się w domowej wannie, to jeszcze na oczach tysięcy zszokowanych internautów. Czy Amerykanka swoim zachowaniem zapoczątkuje nową modę?

Matka rodzi na oczach kamery. Oryginalny poród w Stanach Zjednoczonych

Kara Baker jest doświadczoną matką trójki dzieci. Dwójka z jej pociech przychodziła na świat w szpitalu, co miało być czynnikiem stresogennym dla Amerykanki, która miała bardzo złe skojarzenia z lekarzami i porodem w placówkach medycznych. Zachowanie personelu, pośpiech i atmosfera sprawiały, że czuła się bardzo niekomfortowo i źle. Kiedy dowiedziała się, że jest w ciąży po raz trzeci, zdecydowała się poinformować męża, że nie zamierza rodzić w szpitalu. Chciała zrobić to domu.

Kiedy zaczęła się akcja porodowa, kobieta poszła do wanny znajdującej się na terenie łazienki posesji i odbyła naturalny poród. Jej zmagania z rozwiązaniem ciąży śledziło na swoich oczach tysiące internautów, którzy nie spodziewali się takiej transmisji na żywo. Po skończonym porodzie, mieszkanka Missouri postanowiła powiedzieć, co zmotywowało ją do właśnie takiego zachowania.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Baker zwolenniczką "naturalnych porodów". Czy poród Asha zapoczątkuje modę?

Jak sama tłumaczyła dziennikarzowi Daily Mail, jej głównym celem było pokazanie kobietom na całym świecie, że nie ma co się obawiać porodów w domu, naturalnymi metodami, ponieważ mogą być one stanowczo lepsze dla dzieci, niż stresujący pobyt w szpitalu.

Jak sama wyznała, jej poprzednie doświadczenia ze szpitalami były tragiczne, a lekarze przyjmujący porody nie zwracali na nią, ani świeżo urodzone dzieci większej uwagi. Amerykanka obliczyła, że tragiczne warunki w amerykańskich placówkach medycznych kosztowały ją 40 tysięcy dolarów. Przyznała, że poród w domu nie dość, że oszczędził jej stresu, to był jeszcze bardzo bezpieczny, komfortowy i darmowy. Mieszkanka USA przyznała, że nie bała się pokazywać nago przed tysiącami internautów, ponieważ wierzy, że jej poród namówi inne Amerykanki do rezygnacji ze szpitalnego łoża.

 

  1. Michał Szpak nago w łóżku! Fanki masowo mdleją. Tak gorącego zdjęcia dawno nie było!
  2. Dramat w rodzinie Katarzyny Dowbor! Jej syn ma problem z alkoholem? Przygotujcie chusteczki!
  3. Niewyobrażalna sensacja w TVP. Wałęsa podle ośmieszony u Sznuka w "1 z 10"
  4. Malutkie dziecko wypadło z okna na 6 piętrze. Rodzice byli za ścianą
  5. Bolesne odejście z polskiej kadry skoczków narciarskich

Źródło: Daily Mail

Następny artykuł