Wczoraj prezydent Duda mianował Mateusza Morawieckiego szefem polskiego rządu. Matka Morawieckiego ujawnia jego największe sekrety pochodzące z przeszłości nowego premiera.

To o czym media huczały od tygodni wreszcie stało się rzeczywistością. Mateusz Morawiecki zastąpił Beatę Szydło. Niezmiernie dumna z tego faktu jest matka nowego premiera, która udzieliła wywiadu portalowi gazetawroclawska.pl.

ZOBACZ TAKŻE: Morawiecki to RODZINA Kaczyńskiego!

Matka Morawieckiego ujawnia jego największe sekrety

Chociaż nowy szef rządu bardzo pilnuje, by jego sprawy prywatne nie przedostały się do wiadomości publicznej, jego matce w rozmowie z dziennikarzami omsknęło się kilka faktów z jego przeszłości.

– Był niezwykle grzecznym i mądrym dzieckiem. Gdy był mały, do wielu rzeczy podchodził z rezerwą, lubił być niezależny. Pamiętam, że jak miał 5-6 lat to jego siostra wtedy wołała na niego „Dziki” – powiedziała Jadwiga Morawiecka.

Pani Jadwiga zdradziła także, że oprócz ekonomii pasją jej syna była również gra na gitarze, piłka nożna i ping pong. Ze swoją żoną premier poznał się jeszcze w dzieciństwie w szkole podstawowej. Małżeństwo doczekało się czwórki potomstwa. Morawiecki zdobył serce swojej żony dzięki uczynności i chęci niesienia pomocy innym.

– Pamiętam, że na studiach wielu jego kolegów miało problem z łaciną. Nie mieli do tego przedmiotu serca, czy nie chcieli się nauczyć, nie wiem. Mateusz przygotował wtedy dla nich taki skrypt z najważniejszymi informacjami, żeby łatwiej było im się tego nauczyć. Zawsze pomagał wszystkim, był bardzo uczynny, ale nigdy nie lubił rozgłosu, wręcz przeciwnie, takie sytuacje go krępowały – wspominała Jadwiga Morawiecka.

ZOBACZ TAKŻE: Szokujące wyznanie Morawieckiego. Nie mogą uwierzyć nawet wyborcy PiS

Te MEMY najlepiej podsumowują 2 lata rządów PiS!


9 największych kompromitacji rządu PiS

...

Zobacz również