Matka Morawieckiego ujawnia jego NAJWIĘKSZE SEKRETY

Matka Morawieckiego ujawnia jego NAJWIĘKSZE SEKRETY Źródło: fot. flickr

Wczoraj prezydent Duda mianował Mateusza Morawieckiego szefem polskiego rządu. Matka Morawieckiego ujawnia jego największe sekrety pochodzące z przeszłości nowego premiera.

To o czym media huczały od tygodni wreszcie stało się rzeczywistością. Mateusz Morawiecki zastąpił Beatę Szydło. Niezmiernie dumna z tego faktu jest matka nowego premiera, która udzieliła wywiadu portalowi gazetawroclawska.pl. ZOBACZ TAKŻE: Morawiecki to RODZINA Kaczyńskiego!

Matka Morawieckiego ujawnia jego największe sekrety

Chociaż nowy szef rządu bardzo pilnuje, by jego sprawy prywatne nie przedostały się do wiadomości publicznej, jego matce w rozmowie z dziennikarzami omsknęło się kilka faktów z jego przeszłości. – Był niezwykle grzecznym i mądrym dzieckiem. Gdy był mały, do wielu rzeczy podchodził z rezerwą, lubił być niezależny. Pamiętam, że jak miał 5-6 lat to jego siostra wtedy wołała na niego „Dziki” – powiedziała Jadwiga Morawiecka. Pani Jadwiga zdradziła także, że oprócz ekonomii pasją jej syna była również gra na gitarze, piłka nożna i ping pong. Ze swoją żoną premier poznał się jeszcze w dzieciństwie w szkole podstawowej. Małżeństwo doczekało się czwórki potomstwa. Morawiecki zdobył serce swojej żony dzięki uczynności i chęci niesienia pomocy innym. – Pamiętam, że na studiach wielu jego kolegów miało problem z łaciną. Nie mieli do tego przedmiotu serca, czy nie chcieli się nauczyć, nie wiem. Mateusz przygotował wtedy dla nich taki skrypt z najważniejszymi informacjami, żeby łatwiej było im się tego nauczyć. Zawsze pomagał wszystkim, był bardzo uczynny, ale nigdy nie lubił rozgłosu, wręcz przeciwnie, takie sytuacje go krępowały - wspominała Jadwiga Morawiecka. ZOBACZ TAKŻE: Szokujące wyznanie Morawieckiego. Nie mogą uwierzyć nawet wyborcy PiS
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News