Matka zaginęła 11 lat temu, wszyscy myśleli, że nie żyje. Wkrótce dzieci otrzymały porażającą informację

Matka zaginęła 11 lat temu, wszyscy myśleli, że nie żyje. Wkrótce dzieci otrzymały porażającą informację Źródło: Pixabay Free-Photos

Matka dwójki małych dzieci zaginęła, gdy pociechy chodziły do szkoły podstawowej. Kobieta nie dawała znaku życia przez jedenaście lat. Wszyscy byli przekonani, że nie żyje. Syn i córka nie wierzyli w to, że ukochana mama mogła porzucić ich z własnej woli. Niestety, prawda okazała się zgoła inna. Niedawno do rodziny dotarły porażające informacje na jej temat.

Brenda Heist z Pennsylwanii w Stanach Zjednoczonych była pozornie zwykłą kobietą. Pracowała w dziale księgowości salonu samochodowego, prowadziła dom i wychowywała dwójkę dzieci w wieku ośmiu i dwunastu lat. Niestety, jej życie nie układało się tak, jakby tego chciała. Całe szczęście zabierał jej kryzys w małżeństwie. Wkrótce zdecydowała o złożeniu papierów rozwodowych. By móc wyprowadzić się ze wspólnego domu, potrzebowała środków finansowych, złożyła więc wniosek o zasiłek mieszkaniowy. Niestety, odmówiono jej wsparcia. Decyzja urzędu doprowadziła kobietę do załamania nerwowego. Przypadkiem na jej drodze pojawili się ludzie, którzy mieli odmienić jej los. Gdy odeszła w towarzystwie nieznajomych, ślad po niej zaginął. Późniejsze odnalezienie pustego samochodu Brendy wskazywało na to, że została porwana.

Matka zniknęła bez śladu na jedenaście lat

Mąż Brendy szczerze zaniepokoił się zniknięciem kobiety i niezwłocznie powiadomił o sprawie organy ścigania. Wspólnie z dziećmi i sąsiadami prowadzili szeroko zakrojoną akcję poszukiwawczą. Plakaty z podobizną kobiety były rozklejane w całym mieście przez jedenaście lat. Mimo to, nigdy później nie słyszeli żadnych wiadomości na temat tego, gdzie podziała się ich matka i żona. W końcu rodzina zdecydowała, że wystąpią do sądu o uznanie pani Heist za osobę zmarłą. Sędziowie przystali na tę prośbę. Niedługo później nastąpił przełom, którego nikt się nie spodziewał.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Po trzech latach od procesu na posterunek policji na Florydzie zgłosiła się tajemnicza kobieta. Twierdziła, że jest zaginioną Brendą Heist. Wyznała funkcjonariuszom, że jest już zmęczona prowadzeniem podwójnego życia i chciałaby, żeby jej bliscy poznali prawdę. Okazało się, że po ucieczce matka przez wiele lat była osobą bezdomną, spała pod mostem i odżywiała się jedzeniem znalezionym w śmietnikach. Później poznała mężczyznę, z którym zamieszkała w przyczepie. Oboje pracowali dorywczo, najczęściej przy sprzątaniu łodzi. Kradzież dokumentów i konflikty z prawem sprawiły, że pewien czas spędziła także w areszcie. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nagły zwrot akcji, od jutra znika zakaz. Ministerstwo Zdrowia właśnie potwierdziło
2. Widzowie TVN nie będą mogli się dzisiaj oderwać od telewizorów. Prawdziwy megahit, miliony będą oglądać
3. Odkryli genialny sposób na komary. Dzięki niemu jesteśmy dla nich niemal niewidzialni

Podczas lat, które minęły od jej zniknięcia, rodzina zdążyła ułożyć sobie życie. Były mąż kobiety ożenił się z inną kobietą, a dzieci skończyły renomowane uczelnie. Przez cały ten czas żyli w ogromnym stresie, gdyż mężczyzna był podejrzewany o zamordowanie małżonki, przez co borykał się z ostracyzmem społecznym i utratą pracy. Dzieci zmuszone były do pogodzenia się z faktem, że matka nie żyje. Gdy dowiedzieli się, że kobieta postanowiła wrócić, byli w prawdziwym szoku. Niestety, okazało się, że czas nie leczy ran. Syn i córka zdecydowanie odmówili nawiązaniu kontaktu z Brendą, która ich porzuciła. Ich relacji nie udało się naprawić. Młodzi ludzie twierdzą, że żałują każdej wylanej łzy. Uważacie, że ich decyzja jest słuszna, a matka nie zasługuje na przebaczenie?

Najlepsze newsy dnia:

  1. Stało się. Aleksander Kwaśniewski właśnie przekazał radosną nowinę, nikt się nie spodziewał
  2. Pożegnaliśmy wielkiego kolarza. Był legendą najstarszego polskiego wyścigu
  3. Znalazła w kuchni Beaty Kozidrak sekretne schowki. Gdy zobaczyła do środka, nie mogła uwierzyć, od razu obiecała, że nie powie córce
  4. Polski samolot runął na ziemię. Ojciec jednej z ofiar przerwał milczenie, tragiczne doniesienia
  5. Sprawa właśnie wyszła na jaw. Odebrano pieniądze dla emerytów
  6. Zamówił przystawkę i dwa zestawy obiadowe z napojami na Mazurach. Gdy zobaczył rachunek, od razu zrobił zdjęcie, znalazł raj na ziemi
  7. Nagła metamorfoza Agaty Dudy. Dziś nie przypomina dawnej siebie, zdjęcia nie kłamią

Źródło: Archiwum Zbrodni

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News