Matka z piekła rodem trzymała czwórkę dzieci w koszmarnych warunkach. Właściciel wszedł do domu, odwrócił się i zwymiotował

Matka z piekła rodem trzymała czwórkę dzieci w koszmarnych warunkach. Właściciel wszedł do domu, odwrócił się i zwymiotował Źródło: metro.co.uk/BPM Media/

Mama nie miała sobie nic do zarzucenia. Trzymała dzieci w okropnych warunkach i nie przejmowała się tym, że jej dom wygląda jak wysypisko śmieci. Właściciel długo nie mógł dostać się do domu, lecz gdy już mu się to udało, zwymiotował.

Mama nie była świadoma tego, jaką krzywdę wyrządziła nie tylko sobie, ale też swoim dzieciom oraz właścicielowi mieszkania. W kilka miesięcy zrobiła z lokalu prawdziwe pobojowisko. Ludzie, którzy mieli odwagę tam wejść, od razu uciekali i wymiotowali. Ten widok to koszmar.

Mama mieszkała w nieludzkim brudzie. Dzieci spały w śmieciach i łóżku z fekaliami

Kobieta wynajmowała dom od 43-letniego Shahina Miah. Zależało jej, by nieruchomość miała choć 3 sypialnie, ponieważ chciała zamieszkać tam z czwórką swoich dzieci. Shahin zgodził się i przez 5 lat nie było najmniejszych problemów z najemczynią. Jednak do czasu - chciał zobaczyć mieszkanie i je sprawdzić, ponieważ niepokoiło go dziwne zachowanie kobiety i bał się o swoją własność. Kiedy w końcu udało mu się wejść do domu, szybko z niego uciekł i zwymiotował.

- Wszędzie były śmieci. Wszędzie było jedzenie. Nie było dostępu do kuchni i łazienki, ponieważ na podłodze leżała ludzka kupa - relacjonował Shahin. Dodał również, że zapewnił kobiecie wystarczającą liczbę łóżek, a teraz w całym domu zostało tylko jedno, w dodatku ubrudzone odchodami.

Mama unikała kontaktu z właścicielem, jak mogła. Teraz nie wiadomo, co się dzieje z rodziną

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Shahin Miah złapał się za głowę, gdy tylko pomyślał, ile będzie go kosztować profesjonalne sprzątanie brudu i odkażanie całego domu. O remoncie nawet już nie wspominając. Jednak zaniepokoiło go to, że dzieci musiały żyć wśród robaków, odchodów, śmieci i pustych gnijących opakowań po jedzeniu składowanych w kuchni. Jak sam wspomniał, nie miał problemów z mamą dzieci i uważał ją za inteligentną kobietę, która okazała się matką z piekła rodem. Pamięta, że jakiś czas temu zaniepokoiło go kilka rzeczy.

Dzisiaj grzeje: Dzisiaj grzeje: 1. Mama Anny Kalczyńskiej jest w rozpaczy. Nie żyje jej ukochany mąż i ojciec dziennikarki Dzień Dobry TVN

2. Mąż wymaga, by codziennie stroiła się jak na bal. Nigdy nie zapomni, jak upokorzył ją przy znajomych

Nigdy nie otwierała okien ani nie odsłaniała zasłon. Nie zauważył też, by wystawiała pojemniki ze śmieciami w dni odbioru odpadów. Poza tym zawsze, gdy chciał z nią porozmawiać lub sprawdzić stan domu, zbywała go, mówiąc, że wychodzi, spieszy się i nie ma czasu. Potem nie odzywała się całymi tygodniami.

Fot. metro.co.uk/BPM Media/

Najlepsze newsy dnia:

  1. Polacy w Szwecji okradają Polaków. Bezczelna metoda
  2. Gwiazdor TVN ma o 34 lata MŁODSZĄ dziewczynę. Jest starszy nawet od jej ojca. Aż ciężko w to uwierzyć
  3. Kobieta nagrywała spokojne morze. Nagle łódka skręciła i pojawił się widok, którego nie zapomni do końca życia
  4. Kasia Cichopek pokazała zdjęcie swojej kuchni. Nawet Szelągowska by takiej nie zaprojektowała
  5. Zadziwiający telefon mamy na policję. 2-latek został pobity, a jego oprawca ma tyle samo lat, co ofiara

Źródło: Metro

Następny artykuł