Matka zostawiła 5-latka samego w aucie. Nagle zaczęło płonąć, niewyobrażalny dramat w centrum Polski

Matka zostawiła 5-latka samego w aucie. Nagle zaczęło płonąć, niewyobrażalny dramat w centrum Polski Źródło: pikio.pl

Mama zostawiła w aucie swojego 5-letniego syna. Po chwili wszyscy patrzyli, jak samochód trawi ogień. Koszmarne informacje z centrum Polski obiegły dziś media, aż trudno uwierzyć w sceny rodem z najgorszego horroru.

Mama nie była w stanie przewidzieć, że na jej oczach może dojść do podobnego zdarzenia. Widok płonącego auta przyprawiał o gęsią skórkę. Sytuacja rozwijała się bardzo dynamicznie, dlatego każda sekunda akcji prowadzonej przez służby miała ogromne znaczenie. Świadkowie tragedii, a przede wszystkim sama kobieta, na lata zapamiętają ten potworny dzień. 

Koszmar w centrum Polski. Mama zostawiła w aucie 5-latka, samochód spłonął 

Do dramatycznego zdarzenia doszło w minioną sobotę w Płocku. Na jednym z osiedli przy ul. Gałczyńskiego, chwilę po południu, kobieta zostawiła w zamkniętym samochodzie swojego 5-letniego syna. Zdążyła tylko nieznacznie się oddalić, gdy auto nagle zaczęło płonąć. Przerażona nie wiedziała, co robić. Świadkowie natychmiast zawiadomili pomoc, natomiast jej w ostatniej chwili udało się wydostać dziecko z wnętrza pojazdu. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- Dziecko z obrażeniami ciała zostało przewiezione do szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. W tej sprawie prowadzone jest postępowanie pod nadzorem prokuratora w kierunku narażenia na niebezpieczeństwo utraty życia lub ciężkiego uszczerbku na zdrowiu - mówiła dla "Faktu" oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Płocku, mł. asp. Marta Lewandowska.

Dzisiaj grzeje: 1. Ministerstwo Zdrowia od jutra wprowadza wielkie zmiany. Obowiązkowe testy na koronawirusa, ale tylko dla osób na kwarantannie

2. Epidemia przestaje się rozwijać? Najnowsze analizy mogą pozytywnie zaskoczyć Polaków

Ustalono, że mama 5-latka w chwili tragedii nie była pod wpływem alkoholu. Trwa ustalanie dokładnych okoliczności wybuchu pożaru, śledczy jednak nie chcą ujawniać zbyt wielu szczegółów. Jak dodaje "Fakt", chłopiec trafił pod opiekę lekarzy z poparzoną ręką. W akcji gaśniczej samochodu brały udział dwa zastępy miejscowej straży pożarnej. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Mama dwójki dzieci walczy z białaczką. Pilnie potrzebuje pomocy dobrych ludzi
  2. Kamil Stoch nigdy o tym nie mówił. Na jaw wyszły fakty o jego religijności. Jakiego jest wyznania?
  3. Masz oszczędności w banku? Lepiej wypłacić gotówkę, karty mogą nie zadziałać. Profesor ekonomii ostrzega
  4. Zaginęła 2 lata temu, właśnie się odnalazła. Media opisały, przez co musiała przejść, nie mieści się w głowie
  5. Córka Kasi Kowalskiej pokazała nowe zdjęcie. Jeden szczegół na jej ciele przyprawia o ciarki
  6. Dodaj 15 kropli do wody i mleka. Wyrosną gigantyczne pomidory w przyśpieszonym tempie o smaku nie do opisania

Źródło: Fakt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News