Dramat w Świętokrzyskim, nie żyje 3-miesięczne dziecko. Winna najprawdopodobniej nietrzeźwa matka

Dramat w Świętokrzyskim, nie żyje 3-miesięczne dziecko. Winna najprawdopodobniej nietrzeźwa matka Źródło: Unsplash/Luma Pimentel

Matka jest najprawdopodobniej winna śmierci 3-miesięcznego dziecka. Dramat rozegrał się w województwie świętokrzyskim. Kobieta podczas opieki nad maleństwem była nietrzeźwa.

Matka, która była nietrzeźwa podczas sprawowania opieki nad niemowlakiem, zostanie najprawdopodobniej uznana za winną śmierci 3-miesięcznego dziecka. Sytuacja miała miejsce w województwie świętokrzyskim. Policja jest w trakcie ustalania okoliczności tego tragicznego wydarzenia. 

Matka była nietrzeźwa i opiekowała się dzieckiem

Matka opiekowała się swoją 3-miesięczną córką. Kobieta była jednak nietrzeźwa, a dziecko zostało znalezione martwe w jednym z mieszkań w Jędrzejowie w województwie świętokrzyskim. 

Kobieta została zatrzymana przez funkcjonariuszy. Prokuratura zajmie się teraz zbadaniem, co tak naprawdę stało się z noworodkiem. Ta tragedia wstrząsnęła mieszkańcami miejscowości. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Noworodek znaleziony martwy 

O zgonie 3-miesięcznego dziecka poinformowali dzisiaj policjanci. Noworodek został znaleziony martwy w jednym z mieszkań w Jędrzejowie. 

- Na miejscu zostały przeprowadzone czynności pod nadzorem prokuratora, policjantów dochodzeniowo-śledczych oraz biegłego z zakresu medycyny sądowej, które maja wyjaśnić okoliczności tego tragicznego zdarzenia - oznajmił sierż. szt. Michał Kwieciński z Komendy Powiatowej Policji w Jędrzejowie.

Dzieckiem miała się wtedy opiekować 29-letnia matka, która była pod wpływem alkoholu. Kobieta została natychmiast zatrzymana przez policję. Przesłuchanie matki i ustalenie okoliczności tej tragedii pomoże określić, co tak naprawdę doprowadziło do śmierci dziecka oraz w jakim stopniu za tragedię odpowiedzialna jest mama niemowlaka. 

- 29-letnia kobieta opiekowała się również drugą z córek, siostrą bliźniaczką zmarłej dziewczynki. Dziecko znajduje się w tej chwili pod opieką najbliższej rodziny - podkreślił policjant. 

Dzisiaj grzeje: 1. Pilny alarm RCB w Polsacie. Przygotujcie się dziś na najgorsze, znajdźcie bezpieczne schronienie
2. Ryanair zawiesza kolejne tanie loty, już nie tylko krajowe. Nie polecimy do wielu miejsc

Nie wiadomo, czy matka cierpi na chorobę alkoholową czy był to raczej jednorazowy wyskok. Tak czy inaczej zapłaciła za to niewyobrażalną cenę w postaci życia swojego dziecka. Lokalna społeczność jest z pewnością zszokowana tą tragedią i zastanawia się, czy mogła zrobić cokolwiek, żeby zapobiec temu dramatycznemu wydarzeniu. Nie wiadomo również, gdzie w tym czasie znajdował się ojciec dziecka, co najprawdopodobniej także będzie interesowało policję. Nic jednak nie przywróci 3-miesięcznej dziewczynce życia. 

 

  1.  Renata Beger zmieniła się nie do poznania. Nie uwierzycie, jak teraz wygląda! Legenda Samoobrony nie przypomina dawnej siebie
  2. Dominika Tajner zmagała się z ciężką chorobą. Wiśniewski zarzucił jej, że udaje
  3. Mąż pracujący za granicą napisał do żony, że nie wyśle jej pieniędzy. Gdy zobaczycie jej odpowiedź popłaczecie się ze śmiechu
  4. Trzymał Ewę w piwnicy. Gwałcił i ją sprzedawał kolegom
  5. Katarzyna Dowbor nie mogła milczeć. Wyjawiła całą prawdę o pijących uczestnikach programu "Nasz nowy dom"

Źródło: Polsat News

 

 

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu