Matka chciała zabłysnąć w internecie, oblała dziecko napojem. Pomogła jej koleżanka, od razu polały się łzy

Matka chciała zabłysnąć w internecie, oblała dziecko napojem. Pomogła jej koleżanka, od razu polały się łzy Źródło: The Sun

Ta matka zwróciła na siebie uwagę tysięcy internautów. Chcąc zdobyć popularność, kobieta oblała napojem małe dziecko i wszystko nagrała. Niedługo po opublikowaniu materiału wideo zaczęły pojawiać się liczne komentarze. Zachowanie matki to wynik kolejnego trendu wśród użytkowników aplikacji Tik Tok. Niepokojące wiadomości przekazał dziennik The Sun.

Mogłoby się wydawać, że to matka powinna być osobą, która będzie dbała, aby jej dziecko korzystało z mediów społecznościowych w odpowiedzialny sposób. Obecnie wiele trendów, jakie pojawiają się wśród użytkowników popularnej aplikacji Tik Tok, jest szkodliwych, a czasem nawet zagrażających życiu i zdrowiu.

Matka małego dziecka jednak postanowiła sama zyskać jak największą popularność i nagrała filmik, który miał zapewnić jej jak najwięcej lajków. Zachowanie kobiety podczas nagrania może być uznane za nieetyczne. Bohaterka materiału wideo, który pojawił się na Tik Toku, wraz ze swoją koleżanką oblała dziecko mlekiem. Obie wyglądały, jakby świetnie się przy tym bawiły.

Matka oblewa małe dziecko mlekiem dla wyświetleń

Matka, która oblała małe dziecko mlekiem, wraz ze swoją koleżanką prawdopodobnie nie miały złych intencji. Jednak nie zwalnia jej to z odpowiedzialności i nie znaczy, że takie zachowanie powinno być dopuszczalne. Oblane dziecko w pieluszce wydaje się przestraszone i natychmiast ucieka sprzed kamery. Obie kobiety obecne na nagraniu natomiast zaczynają się śmiać.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Film, który opublikowała matka, wynikał z trendu, jaki pojawił się wśród użytkowników Tik Toka. Internauci w rytm piosenki Robbiego Doherty & Keeesa "Pour The Milk" wylewali mleko na swoich znajomych. W tej zabawie udział wzięło ponad 82 tys. osób. Niedługo po tym, jak pojawił się film z dwoma dorosłymi kobietami i maluchem, ruszyły negatywne komentarze.

Dzisiaj grzeje: 1. Sąsiad porwał trzylatkę i zrobił z nią niewyobrażalne rzeczy na oczach jej brata. Okropna sprawa z północnej Polski

2. Młoda mama nudziła się na kwarantannie. Zrobiła córce rzecz, przez którą internauci zmieszali ją z błotem

Matka, która jest autorką nagrania, została skrytykowana przez wielu internautów. Zarzucono jej brak odpowiedzialności i nieetyczne wykorzystywanie małego dziecka tylko po to, aby zdobyć wyświetlenia oraz lajki. Część użytkowników uważała, że takie zachowanie powinno być zgłoszone pracownikom opieki społecznej. Wśród komentarzy pojawiły się też jednak głosy mówiące, że to tylko niewinny żart i dziecku z pewnością nic się nie stało. Niedawno pisaliśmy też o historii matki, która zamontowała ukrytą kamerę w pokoju córek.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Media obiegła smutna wiadomość. Fatalny finał poszukiwań 4-latka
  2. Potwierdził się najczarniejszy scenariusz. Uwielbiany były sportowiec zginął podczas zamieszek
  3. Dała fryzjerowi wolną rękę, po zabiegu spojrzała w lustro. Widok, którego nie zapomni do końca życia
  4. Zakończono poszukiwania 4-latka w centralnej Polsce. Potwierdziły się przypuszczenia, policja przekazała oficjalny komunikat
  5. Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska przełożyli swój ślub
  6. Smutek właścicieli restauracji. Ich biznesy upadły po wizycie Magdy Gessler

Źródło: The Sun

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News