Właśnie ujawniono TREŚĆ tajnego listu do Morawieckiego! Premier pogrążony

Właśnie ujawniono TREŚĆ tajnego listu do Morawieckiego! Premier pogrążony Źródło:

Premier Mateusz Morawiecki na ogół nie jest osobą, która wzbudza kontrowersje lub wywołuje skandale. Teraz jednak ujawniono treść tajnego listu szefa rządu, został zupełnie pogrążony.

W Gazecie Wyborczej opublikowany został cały list, który były prezes upadającej spółki GetBack napisał do Mateusza Morawieckiego. Premier został całkowicie pogrążony, to prawdziwa bomba. Konrad Kąkolewski wprost domagał się ratunku od premiera, choćby za sponsorowanie prorządowych mediów. W liście zapewniał również, że upadająca spółka GetBeck może zostać uratowana w ciągu 30 dni, a on sam pozostaje do dyspozycji 24 godziny na dobę.

Mateusz Morawiecki wmieszany w aferę

W liście były prezes GetBecku zaznacza także, że "podstawowym krokiem służącym naprawie sytuacji w spółce jest przywrócenie poprzedniego zarządu". Dzięki takiemu rozegraniu sprawy, firma zostałaby wyprowadzona na prostą dzięki np. funduszom zagranicznym. - GetBack zakupił od polskich banków wymienionych powyżej (najprawdopodobniej powyżej; list jest w tym miejscu nieczytelny, a banki to m.in. Pekao SA oraz BGK – red.), przede wszystkim od PKO BP S.A., na przestrzeni ostatnich lat portfele kredytów i pożyczek w kwocie nominalnej blisko 4 miliardów PLN, za łącznie blisko 600 mln PLN, które GetBack zapłacił jako cenę, co pozwoliło tym bankom zarobić z wyniku jak szacujemy blisko 400 mln PLN i wsparło działania Państwa – możemy przeczytać w liście o zasługach GetBecku dla państwa i o uwalnianiu państwowych banków od złych długów. O problemach GetBecku, który był spółką windykacyjną, głośno było od dłuższego czasu. Ujawnienie listu przez Gazetę Wyborczą jest aferą na miarę Amber Gold. Aktualnie GetBeck został wycofany z giełdy, a sprawę bada prokuratura. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Dodę czeka operacja! Piosenkarka nie ma wyjścia, jest załamana
  2. Kożuchowska ma nową pracę. Nie uwierzycie, co teraz będzie robić
  3. Lincz na Dzień Dobry TVN. Widzowie nie pozostawiają suchej nitki
  4. Zdruzgotana gwiazda M jak Miłość przerwała milczenie! „Strasznie cierpiał, to było ostatnie pożegnanie”
  5. Beata Kozidrak w okropnym stanie. Śmierć brata zburzyła jej świat
Źródło: natemat.pl Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News