Żona Morawieckiego zrozpaczona. Brutalny atak uderzył w najczulszy punkt

Żona Morawieckiego zrozpaczona. Brutalny atak uderzył w najczulszy punkt

Mateusz Morawiecki z całą pewnością wścieknie się, kiedy to dotrze do jego uszu. Padły bardzo mocne słowa o wyglądzie jego żony. Z całą pewnością ona jest już zrozpaczona, to w końcu uderza w najczulszy punkt każdej kobiety.

Żona premiera zawsze będzie ludzi interesować - to jak się zachowuje, co robi, czym się zajmuje i jak wygląda ciekawi obywateli. Po tych słowach o Iwonie Morawieckiej, żonie polskiego premiera, jej mąż wpadnie we wściekłość. Iwona Morawiecka nie pokazuje się zbyt często publicznie, ale ostatnio towarzyszyła mężowi na audiencji u Ojca Świętego, papieża Franciszka. Ona, premier i ich czwórka dzieci trafili pod lupę fotoreporterów. Oceniony został styl pani Iwony.

Premier Mateusz Morawiecki nie będzie zadowolony

- Iwona Morawiecka żona premiera nie słynie z wyszukanego stylu jak żona prezydenta Agata Duda. Jej publiczne wystąpienia u boku męża niestety przechodzą bez echa ekspertów modowych. Podobnie jest z jej wizytą u Papieża. Pomimo tego, że jak przystało na tak oficjalną wizytę w Watykanie, Iwona Morawiecka pojawiła się cała w czerni z nakrytą głową, to jednak jej czegoś brakowało. Już jej mała córeczka wyglądała o wiele lepiej i prezentowała się z klasą - mówi stylista Daniel Jacob Dali. Mało tego, stylista idzie o krok dalej i twierdzi, że Morawieckiej potrzebny jest wręcz... modowy ratunek! Do tego porównanie, że mała dziewczynka wygląda lepiej od swojej dorosłej matki jest absolutnie nie na miejscu. - Myślę, że jedynym ratunkiem modowym byłoby wynajęcie dobrego stylisty, który by dopasował do żony premiera projekty do jej sylwetki. Jak do tej pory raczej ciężko tu mówić o jakimkolwiek innym stylu niż nietrafionym w reguły mody - radzi odważnie w rozmowie z SE.pl Daniel Jacob Dali. Premier Mateusz Morawiecki, który bardzo swoją żonę kocha i docenia, będzie na pewno bardzo rozczarowany taką opinią. Do tego, pani Iwona najpewniej jeszcze bardziej wycofa się z życia publicznego i nie będziemy mieli okazji prędko jej zobaczyć. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawieZOBACZ TAKŻE:
  1. Beata Kempa wylatuje z rządu! Nieoczekiwana decyzja Morawieckiego
  2. Tusk ma plan zniszczenia PiS? Kaczyński wściekły jak nigdy
  3. Izabela Pek przerywa milczenie! Ujawnia kulisy skandalu w PiS
  4. Agata Duda szaleje z zazdrości! Małżeństwo prezydenta zrujnowane
  5. Poseł Pięta przerywa milczenie ws. seksskandalu! Mocne oświadczenie
Źródło: se.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News