Mateusz Morawiecki
Fot. Wikimedia Commons
Wiadomości Pikio - 15 Grudnia 2018

Mateusz Morawiecki zostawił żonę przed świętami. Została sama z dziećmi

Mateusz Morawiecki zdecydowanie podpadł szczególnie rozsianym po całym kraju wyborczyniom. Każdy zdaje sobie bowiem doskonale sprawę z tego, jak wymagający okazuje się zabiegany, przedświąteczny czas. Niestety premier otwarcie przyznaje, że większość obowiązków przed Bożym Narodzeniem spada na jego żonę.

Mateusz Morawiecki bez wątpienia nie może cieszyć się nadmiarem wolnego czasu. Nie oznacza to jednak, że jego ukochana nie potrzebuje intensywnej pomocy przy pracach domowych oraz wychowywaniu dzieci. Niestety prezesowi Rady Ministrów trudno jest znaleźć chwilę oraz motywację, aby odciążyć żonę z przedświątecznymi obowiązkami.

Mateusz Morawiecki szczerze o przygotowaniach do Bożego Narodzenia. Czy coś powinno się zmienić?

Co ciekawe, premier sam przyznał to oficjalnie w swoim przemówieniu w czasie konwencji Prawa i Sprawiedliwości. Jego słowa zdecydowanie nie zachwyciły przysłuchujących się wystąpieniu polityka wyborczyń, które chciałby zapewne, aby dawał ich partnerom nieco lepszy przykład. - Powoli wchodzimy w okres świąteczny. Jak panowie pomagają paniom w przygotowaniach? Muszę uderzyć się w pierś, że słabo z tym u mnie. A powinniśmy podziękować naszym paniom! - stwierdził otwarcie Mateusz Morawiecki, zwracając się przede wszystkim z apelem do męskiej części zgromadzonych. Warto jednak zaznaczyć, że bez względu na pełnioną przez działacza funkcję jego żona na pewno potrzebuje codziennej pomocy oraz wsparcia, które mogłoby nieco go odciążyć. Wyborcy mają więc nadzieję, iż na słowie "dziękuję" wcale się nie skończy, a Mateusz Morawiecki ostatecznie zdecyduje się poświęcić swojej rodzinie nieco więcej czasu, szczególnie w okresie Bożego Narodzenia.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Krzysztof JackowskiKrzysztof Jackowski potwierdza swój dar! Oto niezbite dowody jego jasnowidzeniaCzytaj dalej

Małżeństwo Mateusza Morawieckiego. Czy polski premier ma udane życie rodzinne?

Jak zapewniają bliscy prezesa Rady Ministrów, jego małżeństwo jest tak naprawdę niezwykle udane i pełne miłości. Para zna się od bardzo wielu lat, wychowuje czwórkę dzieci. Niestety ogrom obowiązków sprawia, że opieka nad domem oraz potomstwem spada głównie na żonę Mateusza Morawieckiego, która sama nie zabiera raczej głosu w tej sprawie. Zarówno polityk, jak i jego partnerka rzadko dzielą się szczegółami swego prywatnego życia, co w dzisiejszych czasach jest wręcz niespotykane. - Żona Mateusza stworzyła mu wspaniały, ciepły dom, dzielnie znosi nieobecności męża i jego zaangażowanie w sprawy zawodowe - ujawniła niegdyś w szczerej rozmowie z dziennikarzami portalu wszystkoconajwazniejsze.pl siostra prezesa Rady Ministrów, Anna Morawiecka.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Miliony Polaków właśnie poczuło się zdradzonych! Burza wokół emerytur
  2. Najczęstsze wyszukiwania w Google’u w 2018! Czego szukali Polacy?
  3. Ciąg dalszy afery KNF! W więzieniu zabili Marka Chrzanowskiego psychicznie, zgotowali mu koszmar
  4. Aplikacja randkowa, w której kobiety ANONIMOWO wybierają partnerów. Najwyższy czas!
  5. Aleksander Kwaśniewski złapał się za głowę! Oto, co łączy go z Jarosławem Kaczyńskim
ZAMIANA
PiSJarosław Kaczyński skrywa to przed światem. Szokujące rodzinne sekretyCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News