Morawiecki imprezował z kontrowersyjnym politykiem. Znajomy ujawnia szokującą treść rozmów przy wódce

Morawiecki imprezował z kontrowersyjnym politykiem. Znajomy ujawnia szokującą treść rozmów przy wódce Źródło: YouTube - DW Polski

Mateusz Morawiecki raczej stroni od kontrowersji, tym razem jednak pewni ludzie postanowili przytoczyć bardzo zastanawiające wydarzenia z jego życia. Okazuje się, że obecny premier imprezował z kontrowersyjnym politykiem, a treść ich rozmów wprawia w osłupienie.

Mateusz Morawiecki zwykle nie dzieli się publicznie wspomnieniami dotyczącymi swojej przeszłości. Znamy wiele faktów dotyczących lat pracy obecnego premiera, wiemy o jego wykształceniu i poprzednich zawodach, funkcjach, które pełnił przed podjęciem się pracy w polityce. Rzadko poruszane są jednak tematy dotyczące życia prywatnego jednego z najważniejszych polityków w dzisiejszej Polsce, choć interesują one bardzo wielu Polaków. 

Okazuje się, że jest kilka tajemnic, o których Mateusz Morawiecki wolałby z pewnością nie mówić głośno. Chodzi oczywiście o fakty z jego przeszłości. Nie wszystkie stawiają go w dobrym świetle, w związku z czym premier nie chce poruszać pewnych spraw w rozmowach z mediami. Nie oznacza to jednak, że nie ujrzą one światła dziennego w inny sposób. Pewne osoby są w posiadaniu informacji, które niebawem będą dostępne dla każdego Polaka.

Mateusz Morawiecki nigdy nie poruszał tych tematów

Już 20 maja ukaże się książka autorstwa Piotra i Jakuba Gajdzińskich pod tytułem "Delfin", która będzie pewnego rodzaju biografią Mateusza Morawieckiego. Mężczyzna nie współpracował z autorami książki, w związku z czym niebawem będziemy mogli poznać nowe fakty dotyczące prezesa Rady Ministrów, którymi z pewnością wolałby się nie dzielić z rodakami. Będą one wyjątkowo interesujące, bo przedstawiają niejasne szczegóły z życia syna dawnego opozycjonisty.

Z ujawnionych fragmentów wiadomo, że Mateusz Morawiecki wypowiadał się o swoich planach na karierę polityczną już w momencie, gdy pełnił funkcję prezesa BZ WBK. Miał wówczas mówić do swoich podwładnych, że dbanie o interesy banku nie jest tym, co interesuje go na tyle, by robić to do końca życia. Sam twierdził, że widzi siebie w polityce, a za kilka lub kilkanaście lat chciałby nawet zostać prezydentem Polski.

Mateusz Morawiecki spotykał się z kontrowersyjnym politykiem

Bardzo ciekawie zapowiadają się również fragmenty dotyczące spotkań obecnego premiera z innymi ludźmi zajmującymi wysokie szczeble w świecie polskiego biznesu i polityki. Okazuje się, że jeden z najważniejszych parlamentarzystów zasiadających w Sejmie z ramienia Prawa i Sprawiedliwości miał okazję spotkać się z pewnym mężczyzną, który dziś wywołuje ogromne kontrowersje.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Okazuje się, że przed laty Mateusz Morawiecki miał wielokrotnie widywać się z Grzegorzem Braunem, reprezentantem myśli skrajnie prawicowej, który już wówczas głosił swoje kontrowersyjne poglądy. Nie wiadomo natomiast zbyt wiele na temat tego, co na temat przynależności politycznej mówił wówczas sam Morawiecki. Wraz z premierą książki znajomy obecnego premiera ujawni z pewnością, co było tematem rozmów prowadzonych przy kieliszku, co będzie wstrząsem dla wielu Polaków. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Były mąż Kaczyńskiej PRZED CHWILĄ właśnie ujawnił GIGANTYCZNĄ seksaferę w PiS!
  2. Z OSTATNIEJ CHWILI: Nie żyje polska polityk. Zginęła w wypadku w Egipcie!
  3. Ikona światowego kina zmarła przez laty. Gdyby żyła, obchodziłaby swoje 90. urodziny
  4. Zabójca Pawła Adamowicza wciąż nie usłyszał wyroku! Zostanie poddany kolejnej obserwacji psychiatrycznej
  5. Konkubent matki brutalnie skatował Szymona. TVP informuje o tragedii 2-letniego dziecka
  6. Rodzina Joanny Kulig żarliwie się modli. Zostało im już tylko to

źródło: Fakt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News