Szarpanina na spotkaniu z Morawieckim! Premiera wryło

Szarpanina na spotkaniu z Morawieckim! Premiera wryło Źródło: fot. youtube.com/Kancelaria Premiera

Mateusz Morawiecki odwiedził Łódź, w której odbył spotkanie z potencjalnymi wyborcami jego partii. Podczas wykładu premiera wśród słuchaczy doszło do szarpaniny. Szef rządu nie dał rady zapanować nag agresywnymi obywatelami. 

Zjednoczona Prawica swoją kampanię przed wyborami samorządowymi rozpoczęła bardzo wcześnie. Przed zaplanowaną na przełom października i listopada elekcją ekipa rządząca pragnie dotrzeć do jak największej liczby potencjalnych wyborców i odwiedzić niemal każdy zakątek kraju. Objazd Polski rozpoczął się już w kwietniu i potrwa do ostatniej chwili przed tym, jak Polacy ruszą do urn. Udział w kampanii, podobnie jak inni wysocy urzędnicy państwowi, bierze również Mateusz Morawiecki. Szef rządu odwiedził wczoraj Łódź. Podobnie jak w przypadku innych spotkań z liczącymi się politykami, doszła tam do szarpaniny i skandalu.

Mateusz Morawiecki nie mógł zapanować nad tłumem

Prezes Rady Ministrów podczas spotkania z wyborcami opowiadał o dalszej walce z wyłudzeniami podatku VAT i zajmującymi się tym procederem mafiami. W pewnym momencie jedna z obecnych na sali kobiet postanowiła okazać swój sprzeciw wobec jego rządu i całego stronnictwa. - Czy normalnością jest to, że mafie VAT-owskie hulają jak wiatr po dzikich polach i robią z polską gospodarką, co im się żywnie podoba? Czy to jest normalność? - mówił m.in. Mateusz Morawiecki. Przeciwniczka premiera wyciągnęła ze swojej torebki kartkę z napisem "Polska jest jedna. PiS dzieli ludzi". Symbol protestu został wyrwany jej z rąk przez zwolenników władzy i podarty. Opozycjonistka wyciągała więc inne kartki, ale je również zniszczono. Obserwujący wszystko premier był prawdziwie zaszokowany, rozgrywającym się na jego oczach spektaklem. Mateusz Morawiecki prosił nawet, by kobietę zostawiono. Na nic zdały się jednak jego prośby, a zwolennicy PiS zadbali o ideologiczną czystość łódzkiej sali. Kobieta została ostatecznie wyprowadzona ze spotkania i wyzwana od "czerwonych szmat". Doprawdy ciekawe jest, co zwolennicy PiS kojarzą z komunizmem, jeśli nie kojarzą im się z nim propozycje nacjonalizacji rynku owoców, wzmożone rozdawnictwo socjalne, czy dokonane właśnie przez nich siłowe odsuwanie odmiennych od swoich poglądów od debaty publicznej. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie. ZOBACZ TAKŻE:
  1. PiS roztrwoni FORTUNĘ. Na co? Na własnych polityków
  2. Potworne sceny w Warszawie! Rolnicy atakują policję, pojawiła się głowa świni
  3. Potworne sceny w Warszawie! Rolnicy atakują policję, pojawiła się głowa świni
  4. Wakacyjny romans. Poddaj się letniej gorączce
źródło: natemat.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News