Genialne! Internauci wbili Morawieckiego w podłogę

Genialne! Internauci wbili Morawieckiego w podłogę Źródło: Fot. EC - Audiovisual Service

Mateusz Morawiecki, jako premier Polski, nie może przechodzić obojętnie obok najważniejszych wydarzeń jakie mają miejsce w rządzonym przez niego państwie. Polityk zdecydował się więc na komentarz w sprawie nowego projektu ustawy o przemocy domowej. Miało być dosadnie i poważnie, a wyszło... sami zobaczcie jak.

Mateusz Morawiecki postanowił wziąć się za opanowywanie sytuacji i uspokojenie tych osób, które poruszone zostały działaniem ze strony Ministerstwa Rodziny, Pracy oraz Polityki Społecznej. Resort przygotował nowelizację ustawy, w ramach której jednorazowe pobicie członka rodziny nie kwalifikowałoby się już jako przemoc domowa. Premier chciał wygłosić poważne oświadczenie, a wyszedł mu banał z którego internauci zrobili sobie świetną zabawę.

Mateusz Morawiecki o przemocy domowej

Premier postanowił odnieść się do głośnego projektu ustawy, który opublikowany został w Biuletynie Informacji Publicznej Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej. Jego słowa miały pokrzepić ofiary przemocy domowej oraz uspokoić osoby zaniepokojone nowym pomysłem, a stały się tylko obiektem drwin i żartów. - Każdy akt przemocy domowej - ten "jednorazowy", i ten powtarzający się - musi być traktowany stanowczo i jednoznacznie. Ofiary są często zastraszane, dlatego Niebieska Karta ma bronić praw osoby, której dotknęła krzywda. Ofiary przemocy muszą czuć, że państwo stoi po ich stronie - brzmiała treść wpisu.

Mateusz Morawiecki prawi banały. Internauci bezbłędnie się z nim rozprawili

Użytkownicy Twittera słowa premiera uznali za wyjątkowy banał, którego głoszenie jest bełkotem. Postanowili więc urządzić sobie zabawę i pisać oświadczenia na podobnym poziomie interektualnym. Po wymyślonym oświadczeniu trzeba było nominować do tego następną osobę. - Mamy wiele rodzajów owoców pestkowych w Polsce. Jedne są fioletowe, inne czerwone, a wprawny sadownik może również wyhodować zielone. Polskie sadownictwo to ważna dziedzina gospodarki narodowej. Do napisania kolejnego banału nominuję: @wielkrop2017 - napisała jedna z użytkowniczek Twittera.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Zimą bywa zimno! Zdarzają się marznące opady deszczu lub opady śniegu. Warunki na drogach mogą utrudniać podróżowanie. Prędkość podróży należy dostosować do panujących panujących warunków atmosferycznych. Do napisania kolejnego banału nominuję @holinea69 - pociągnął zabawę ktoś inny. - Wracając wieczorem z pracy czuję się zmęczona. Jeśli uda mi się skończyć wcześniej, to zmęczenie jest dużo mniejsze. W ogóle nie odczuwam zmęczenia będąc na urlopie. Do banalnych występów nominuję @krislem58 - brzmiał kolejny banał. Trzeba przyznać, że polotu i fantazji polskim internautom nie brakuje.ZOBACZ TAKŻE:
  1. DRUZGOCĄCE wyznanie syna Martyniuka! Jego żona może być skończona, PRZERAŻAJĄCE szczegóły
  2. „Rozpuszczona jak dziadowski bicz”! Burza po sylwestrowych zdjęciach córki Kaczyńskiej
  3. Wielka panika w Kościele, katolicy przerażeni! Papież Franciszek obiecał, że zniesie…
  4. Na co choruje Katarzyna Dowbor? Gwiazda opowiedziała o swoim dramacie
  5. Jak psy okazują miłość? 10 oznak, że twój psiak cię kocha
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News