Morawiecki chciał zyskać sympatię wyborców. Wyszło komicznie, internauci go wyśmiali!

Morawiecki chciał zyskać sympatię wyborców. Wyszło komicznie, internauci go wyśmiali!

Mateusz Morawiecki, premier RP od grudnia zeszłego roku, wykorzystał Święta Bożego Narodzenia, by spędzić czas z rodziną i ocieplić swój wizerunek wśród obywateli. By to zrobić, zamieścił na Twitterze rodzinną fotografię. Szybko tego pożałował.

Mateusz Morawiecki, jak większość Polaków, wigilię i dwa dni Bożego Narodzenia spędza w domu, gdzie spełnia swoje ojcowskie obowiązki. Premier i jego żona są rodzicami czwórki dzieci, a praca szefa rządu nie pozwala na zbyt wiele czasu w gronie najbliższych. Święta to jednak nie tylko spotkanie z krewnymi, to także tradycja, której hołdują miliony z nas. Chodzi oczywiście o przystrajanie świątecznego drzewka, rozdawanie prezentów, uczestnictwo w obrzędach religijnych i wigilijną wieczerzę.

Prezes Rady Ministrów potrafił te proste przyjemności wykorzystać na potrzeby swojej politycznej działalności. Zamieścił w sieci zdjęcie, na którym widnieje z rodziną i które szybko spotkało się ze zdecydowaną odpowiedzią internautów.

Mateusz Morawiecki pochwalił się Świętami z rodziną

Dla wielu rodzin najbardziej zbliżającym elementem świątecznych tradycji jest dekorowanie choinki. Na gałązkach świerków zawisają wówczas ozdoby, które często mają znaczenie symboliczne i długą historię. Zdarza się także, że wyszły spod ręki członków rodziny, a ich użycie jest obowiązkowe. Dekorowanie w wielu przypadkach odbywa się w wigilijny poranek w gronie krewnych. Właśnie tak wyglądało o to w domu polskiego premiera, co zobaczyliśmy na Twitterze.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Spostrzegawcze oczy użytkowników serwisu nie mogło jednak przeoczyć jednej dziwnej rzeczy. Dlaczego premier trzymał syna na swoich rękach?

Premier wyśmiany w internecie

Morawiecki jest dumnym ojcem czwórki dzieci. Starsze z nich są już studentami, młodsze nadal chodzą do szkoły podstawowej. To właśnie one pojawiły się omawianym zdjęciu. Fotografia przedstawia premiera i jego żonę, dekorujących choinkę z dziećmi na rękach. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że są one naprawdę spore i na tyle dojrzałe, by samodzielnie stać i wieszać bombki. Internet natychmiastowo odpowiedział na nie do końca udane ocieplenie wizerunku. Jak w każdym podobnym przypadku Polacy wykazali się niezwykłą pomysłowością. - Przecież ten chłopak jest wyższy od Kaczyńskiego; Zwłaszcza takie wspólne ubieranie z trzymaniem na rękach nieco wyrośniętych już "bobasów". Czy nikt nie powie premierowi, że to trochę sztuczne i jedzie wiochą; Ależ to cuchnie miernotą. Ocieplanie wizerunku dźwiganiem podstarzałych kilkudziesięciokilogramowych bobasków, które nie mogą powiesić bombki, stojąc na podłodze. W internety trzeba umieć, panie Morawiecki! Bierz Pan przykład z Pana Tuska! - czytamy.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Donald Tusk będzie miał wyjątkowe święta. Jarosław Kaczyński może mu tylko pozazdrościć!
  2. Święta w Warszawie zamieniły się w piekło. 6 osób nie żyje
  3. Wigilia Meghan Markle zrujnowana! Cała Wielka Brytania w szoku
  4. Beata Tyszkiewicz: Ile ma lat? Wiek gwiazdy robi wrażenie
  5. Anna Mucha pokazała półnagie zdjęcie. Fani są zachwyceni!
źródło: polityczek.pl Następny artykuł