Morawiecki chciał zyskać sympatię wyborców. Wyszło komicznie, internauci go wyśmiali!
Mikołaj Pilecki - 26 Grudnia 2018

Morawiecki chciał zyskać sympatię wyborców. Wyszło komicznie, internauci go wyśmiali!

Mateusz Morawiecki, premier RP od grudnia zeszłego roku, wykorzystał Święta Bożego Narodzenia, by spędzić czas z rodziną i ocieplić swój wizerunek wśród obywateli. By to zrobić, zamieścił na Twitterze rodzinną fotografię. Szybko tego pożałował.

Mateusz Morawiecki, jak większość Polaków, wigilię i dwa dni Bożego Narodzenia spędza w domu, gdzie spełnia swoje ojcowskie obowiązki. Premier i jego żona są rodzicami czwórki dzieci, a praca szefa rządu nie pozwala na zbyt wiele czasu w gronie najbliższych. Święta to jednak nie tylko spotkanie z krewnymi, to także tradycja, której hołdują miliony z nas. Chodzi oczywiście o przystrajanie świątecznego drzewka, rozdawanie prezentów, uczestnictwo w obrzędach religijnych i wigilijną wieczerzę. Prezes Rady Ministrów potrafił te proste przyjemności wykorzystać na potrzeby swojej politycznej działalności. Zamieścił w sieci zdjęcie, na którym widnieje z rodziną i które szybko spotkało się ze zdecydowaną odpowiedzią internautów.

Mateusz Morawiecki pochwalił się Świętami z rodziną

Dla wielu rodzin najbardziej zbliżającym elementem świątecznych tradycji jest dekorowanie choinki. Na gałązkach świerków zawisają wówczas ozdoby, które często mają znaczenie symboliczne i długą historię. Zdarza się także, że wyszły spod ręki członków rodziny, a ich użycie jest obowiązkowe. Dekorowanie w wielu przypadkach odbywa się w wigilijny poranek w gronie krewnych. Właśnie tak wyglądało o to w domu polskiego premiera, co zobaczyliśmy na Twitterze.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Jan Paweł IIJan Paweł II w ostatnich chwilach życia. 9 zdjęcie będzie prawdziwym wstrząsem dla KatolikówCzytaj dalej
Spostrzegawcze oczy użytkowników serwisu nie mogło jednak przeoczyć jednej dziwnej rzeczy. Dlaczego premier trzymał syna na swoich rękach?

Premier wyśmiany w internecie

Morawiecki jest dumnym ojcem czwórki dzieci. Starsze z nich są już studentami, młodsze nadal chodzą do szkoły podstawowej. To właśnie one pojawiły się omawianym zdjęciu. Fotografia przedstawia premiera i jego żonę, dekorujących choinkę z dziećmi na rękach. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że są one naprawdę spore i na tyle dojrzałe, by samodzielnie stać i wieszać bombki. Internet natychmiastowo odpowiedział na nie do końca udane ocieplenie wizerunku. Jak w każdym podobnym przypadku Polacy wykazali się niezwykłą pomysłowością. - Przecież ten chłopak jest wyższy od Kaczyńskiego; Zwłaszcza takie wspólne ubieranie z trzymaniem na rękach nieco wyrośniętych już "bobasów". Czy nikt nie powie premierowi, że to trochę sztuczne i jedzie wiochą; Ależ to cuchnie miernotą. Ocieplanie wizerunku dźwiganiem podstarzałych kilkudziesięciokilogramowych bobasków, które nie mogą powiesić bombki, stojąc na podłodze. W internety trzeba umieć, panie Morawiecki! Bierz Pan przykład z Pana Tuska! - czytamy.Pikio.pl portal rozrywkowo informacyjnyPikio.pl portal rozrywkowo informacyjnyPikio.pl portal rozrywkowo informacyjnyPikio.pl portal rozrywkowo informacyjnyZOBACZ TAKŻE:
  1. Donald Tusk będzie miał wyjątkowe święta. Jarosław Kaczyński może mu tylko pozazdrościć!
  2. Święta w Warszawie zamieniły się w piekło. 6 osób nie żyje
  3. Wigilia Meghan Markle zrujnowana! Cała Wielka Brytania w szoku
  4. Beata Tyszkiewicz: Ile ma lat? Wiek gwiazdy robi wrażenie
  5. Anna Mucha pokazała półnagie zdjęcie. Fani są zachwyceni!
Kornel MorawieckiZnani politycy, którzy odeszli od swoich żon [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
źródło: polityczek.pl
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News