Morawiecki wypuścił spot z okazji Dnia Sołtysa. "Kiełbasa wyborcza kiepskiej jakości"

Morawiecki wypuścił spot z okazji Dnia Sołtysa. "Kiełbasa wyborcza kiepskiej jakości" Źródło: youtube.com/Prawo i Sprawiedliwość

Mateusz Morawicki jakiś czas temu zasłynął ze swojej wypowiedzi, w której powołał się na uczestniczkę programu The Voice Kids. W nowym spocie zrealizowanym z okazji zbliżającego się Dnia Sołtysa premier również nie szczędzi barwnych opisów i komplementów pod adresem rządu. Internauci mają bardzo nieprzychylne zdanie do tego, co właśnie zobaczyli.

Mateusz Morawiecki w najnowszym spocie zachwala polską wieś i podkreśla pomoc, jaką otrzymali od rządu rolnicy. Wszystko z okazji organizowanego przez Kancelarię Premiera specjalnego wydarzenia w Łowiczu. Już niedługo mieszkańcy będą mogli uczestniczyć w obchodach Ogólnopolskiego Dnia Sołytysa, na którym gościć będą między innymi Joachim Brudziński, Jan Krzysztof Ardanowski i Grzegorz Schreiber, a także sam premier 

Polityk nie mógł przepuścić takiej okazji i postanowił zwrócić uwagę Polaków na kilka, jego zdaniem istotnych, kwestii. Spot udostępniony na portalu wPolityce.pl ma być podsumowaniem działań, jakie do tej pory podjął rząd, by zrealizować Plan dla Wsi.

- To właśnie na terenach wiejskich powstaje jedna z naszych najważniejszych marek eksportowych - zdrowa polska żywność - podkreśla Mateusz Morawiecki.

Premier przypomniał także, że Plan dla Wsi opiera się na trzech filarach.

- Ochronie, wsparciu i rozwoju. Stworzyliśmy prawne ochrony przed wykupem polskiej ziemi. W trakcie suszy zapewniliśmy rolnikom największą pomoc w całej UE - oznajmił.

Mateusz Morawiecki nie zachwycił internautów. Ostro krytykują spot

Mateusz Morawiecki chciał zaskarbić sobie sympatię Polaków, prezentując tak sielankowy spot. Internauci jednak nie są łaskawi i nie wybaczają żadnego błędu. W sieci już można znaleźć mnóstwo ostrych komentarzy, które zarzucają premierowi kłamstwo oraz manipulację.

- Kiełbasa wyborcza kiepskiej jakości - stwierdził jeden z nich. 

- Ale żałosna propaganda i kłamanie rolnikom w twarz... A ostatnie protesty to co? Nie widzą niezadowolenia polskich rolników? - dodaje kolejny.

- Wszystko tak ładnie, pięknie, ale efektów nie widać - dorzuca inny.

- Kłamstwa i manipulacja - dodaje internautka.

- Ha, ha, dobry żart. Ale się uśmiałam - wyśmiewa następna.

Spot zrobił wrażenie odwrotne do zamierzonego, przynajmniej wśród internautów, którzy zdążyli się zapoznać z jego treścią. Sam Mateusz Morawiecki wydaje się zadowolony z filmiku.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Ewa Krzyżewska była jedną z najjaśniejszych gwiazd polskiego kina. Zginęła tragicznie razem z mężem
  2. Anna Mucha z córką spędziła 4 godziny na komisariacie. Co się stało?
  3. TVP wyrzuciło kolejnego uwielbianego prezentera. Nie uwierzycie, w jak bezczelny sposób!
  4. Rossmann wjechał z akcją, która poruszy wszystkich klientów. Zostało niewiele czasu
  5. Dominika odpala petardę w kierunku Wiśniewskiego. Jest silniejsza niż Żyła

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News