Kaczyński zwołał tajną naradę! Trzęsienie w siedzibie PiS

Kaczyński zwołał tajną naradę! Trzęsienie w siedzibie PiS

Mateusz Morawiecki to jedna z głównych postaci zamieszanych w aferę z Komisją Nadzoru Finansowego. Premier ma jednak wsparcie w swoich politycznych kolegach, zwłaszcza w prezesie partii Prawo i Sprawiedliwość, który wczoraj wieczorem zwołał tajną naradę. Politycy spotkali się, aby dywagować na temat KNF.

Mateusz Morawiecki nie cieszy się w ostatnim czasie dobrą sławą. Premier Polski najpierw zamieszany był w aferę taśmową, która ujawniła jego ciemną stronę oraz sprawiła, że zaufanie do polityka straciła duża część Polaków. Później był skandal z siostrą Morawieckiego, która przegrywając wybory, postanowiła powalczyć o władzę w nieuczciwy sposób. Teraz do kolekcji afer dołączyła sprawa z Komisją Nadzoru Finansowego. Aby odzyskać twarz, premier musi obmyślić bardzo przemyślany plan działania. Czy to właśnie o tym godzinami dywagują Jarosław Kaczyński, Zbigniew Ziobro oraz Mariusz Kamiński?

Mateusz Morawiecki wezwany w trybie pilnym

Jak donosi portal Fakt.pl, Mateusz Morawiecki wczoraj wieczorem został wezwany do gabinetu Jarosława Kaczyńskiego przy ulicy Nowogrodzkiej. Zebrała się tam cała śmietanka afery KNF: premier, minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro, a także szef służb specjalnych Mariusz Kamiński. Czy spotkanie było zwołane ze względu na głośną aferę KNF? Politycy stanowczo temu zaprzeczają, tłumacząc, że chcą omówić... zasady współpracy w sejmikach. - Liderzy PiS i Solidarnej Polski omówili zasady współpracy po wyborach w sejmikach wojewódzkich – oświadczył Jan Kanthak, rzecznik resortu sprawiedliwości. Czy omawianie zasad współpracy w sejmikach są na tyle pilne, że wymagają zwoływania specjalnych, wieczornych narad? I jaki cel ma wówczas obecność ministra sprawiedliwości oraz szefa służb specjalnych? Te pytania wciąż pozostają bez odpowiedzi.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

To już kolejny raz

To już kolejna wieczorna i potajemna narada czołowych polityków w Polsce. Poprzednim razem spotkanie odbyło się w piątek. Jak donoszą media, ówczesne spotkanie również tyczyło się afery Komisji Nadzoru Finansowego. Czy wówczas również rozmawiali o współpracy w sejmikach? Wszelkie okoliczności sprawiają, że tłumaczenia rzecznika resortu sprawiedliwości są conajmniej niedorzeczne. Chociaż mężczyzna przekonuje, że politycy nie poruszali tematu KNF, to nikt nie chce mu wierzyć.Najlepsze newsy dnia:

  1. Dramat gwiazdy Kogel Mogel 3 i Barw Szczęścia! Ciężka choroba przerywa jej karierę
  2. Była największą gwiazdą Przyjaciółek. Takiego powrotu do pracy się nie spodziewała
  3. „Poważny i okrutny atak”. Jasnowidz miał wizję o fali, która uderzy w Polskę. Mówi o ucieczce
  4. Makabra! Uwielbiany gwiazdor Polsatu zmasakrowany przez chorobę, nie może mówić i okropnie cierpi
  5. Znaki zodiaku, które mają największy problem z ODCHUDZANIEM. Co powinny zrobić?
Następny artykuł