Morawiecki przyłapany! Oto, co kupił żonie na Walentynki

Morawiecki przyłapany! Oto, co kupił żonie na Walentynki Źródło: screen youtube.com/Telewizja Republika

Mateusz Morawiecki bez wątpienia ma na głowie bardzo dużo obowiązków. Zwłaszcza teraz, gdy w Warszawie trwa konferencja omawiająca problemy na Bliskim Wschodzie. Jednak mimo tak napiętego grafiku, premier znalazł chwilę, aby swojej żonie kupić upominek na Walentynki.

Mateusz Morawiecki zwłaszcza w ostatnim czasie znalazł się na celowniku polskich mediów. To sprawia, że szef aktualnego rządu ma teraz bardzo dużo na głowie. Co więcej, Polska jest gospodarzem podczas aktualnie trwającej konferencji bliskowschodniej. Jednak nie oznacza to, że premier zapomina o swoich najbliższych - zwłaszcza w takim dniu jak Walentynki.

Mateusz Morawiecki na walentynkowych zakupach

Minął już rok, odkąd Morawiecki przejął funkcję premiera naszego kraju. Przez ten czas byliśmy świadkami zarówno jego wzlotów, jak i upadków, które były szeroko komentowane w mediach. Również rodzina premiera zaczęła zwracać uwagę paparazzi i dziennikarzy, ale polityk bardzo rzadko pojawia się wraz ze swoimi najbliższymi. Niechętnie publikuje także rodzinne, zakulisowe fotografie w mediach społecznościowych. Co więcej, jako szef polskiego rządu ma bardzo napięty grafik. To bez wątpienia odbija się na jego relacjach rodzinnych. Ciągłe wyjazdy, spotkania i aktywność w życiu publicznym sprawia, że coraz mniej czasu poświęca się rodzinie. Jednak Mateusz Morawiecki bez wątpienia nie zapomina, że przede wszystkim jest mężem, a także ojcem, a dopiero później politykiem. Dzisiaj z samego rana udał się na walentynkowe zakupy, aby sprawić swojej żonie bardzo miłą niespodziankę. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM Premier w tej sprawie postawił na klasykę i po krótkiej pogawędce z kasjerką wyszedł z kwiaciarni, dzierżąc w ręku bukiet czerwonych róż. Oczywiście w Internecie pojawią się komentarze, że poszedł na łatwiznę lub, że kwiaty to nic oryginalnego i zaraz zwiędną. Jednak zapominamy, że przede wszystkim liczy się gest i pamięć, o naszej ukochanej bądź ukochanym. Małe gesty właśnie to sprawiają, że na naszych twarzach pojawia się uśmiech, ponieważ widzimy, że nie jesteśmy dla drugiej strony obojętni. Bez wątpienia żona Morawieckiego była zachwycona, widząc to, co kupił dla niej mąż. Miejmy nadzieję, że wszystkie panie w tym dniu otrzymały jakiś miły upominek, nawet jeżeli jest to jakiś drobiazg. Z drugiej strony, pojawiły się również głosy, że premier, jak na zasobność swojego portfela, mógł wykazać się zdecydowanie pokaźniejszym gestem. Kwestia ostatecznej interpretacji oczywiście pozostaje w gestii małżonki szefa rządu. Zdjęcia opublikował portal Pudelek.pl Mateusz Morawiecki źródło: Pudelek.pl ZOBACZ TAKŻE:
  1. Odkryliśmy największą TAJEMNICĘ Agnieszki Chylińskiej. Fani pospadają z krzeseł
  2. Koszmar Maryli Rodowicz. Dostaje marne grosze, szokujące informacje
  3. Widzowie Familiady przerażeni. Janowski, Orłoś, teraz Strasburger?
  4. Donald Tusk postąpił jak Jan Paweł II. Przyjaciółka Kaczyńskiego w potrzasku
  5. Zenek Martyniuk okłamał żonę. „Problemy trzeba rozwiązywać we dwoje”
  6. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
  źródło: Pudelek
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News