Mateusz Morawiecki skrytykowany przez Biedronia
screen/YouTube/Kancelaria Premiera
Wiadomości Pikio - 2 Maja 2019

Biedroń o Morawieckim: "Jest nieukiem"

Mateusz Morawiecki i Robert Biedroń bardzo się od siebie różnią. Co do tego nie ma żadnych wątpliwości. Jednak ostatnie słowa lidera ugrupowania Wiosna na temat premiera zaskoczyły wiele osób. Nikt nie spodziewał się, że z jego ust mogą paść takie słowa.

Mateusz Morawiecki i Robert Biedroń nie mają ze sobą wiele wspólnego. Polityczni przeciwnicy bardzo często wzajemnie się krytykują, jednak starają się dbać o kulturę politycznej dyskusji. Czasem jednak puszczają im nerwy. Szczególnie, gdy mowa o sprawach wielkiej wagi. Lider ugrupowania Wiosna wypowiedział się ostatnio na temat obecnego szefa rządu.

Zbliżające się wybory do Parlamentu Europejskiego sprawiają, że z ust kandydatów pada bardzo wiele obietnic. Mateusz Morawiecki został ostatnio skrytykowany przez Biedronia właśnie za swoje przedwyborcze plany, o których mówi Polakom. Kilka dni temu zapewniał na przykład, że rząd planuje znacznie zwiększyć nakłady na rozwój Podlasia.

Noworodek znaleziony martwy w rzeceŚląsk: Wyłowiono ciało noworodka. Gdy policjanci zobaczyli, co ma na szyi, zamarliCzytaj dalej

Mateusz Morawiecki skrytykowany przez Biedronia. Zbyt dużo obiecuje

Robert Biedroń nie wierzy w obietnice, które składa premier Mateusz Morawiecki. Były prezydent Słupska powiedział o tym ostatnio w jednym z wywiadów:

- Naobiecywał nam Luxtorpedy, milion samochodów elektrycznych, trzy miliony mieszkań i nie dotrzymał słowa. Oszukał nas pan premier Morawiecki - stwierdził lider partii Wiosna.

W tym samym wywiadzie stwierdził również, że szef rządu i prezes PiS przedstawiają obywatelom fałszywy obraz rzeczywistości.

- Gdybyśmy słuchali pana premiera Morawieckiego i pana Kaczyńskiego, to w ogóle Polska jest mlekiem i miodem płynąca. Nie wiadomo, po co nauczyciele strajkują, po co osoby z niepełnosprawnościami blokują Sejm i tak dalej - zauważył Robert Biedroń.

Na tym się jednak nie skończyło. Robert Biedroń użył mocnych słów, które premier mógłby potraktować jako obrazę

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

jolanta kwaśniewskaWytworniejszą damą Agata Duda czy Jolanta Kwaśniewska? Niezapomniane stylizacjeCzytaj dalej

"Jest nieukiem" - mocne słowa Biedronia o Morawieckim

Mateusz Morawiecki został skrytykowany przede wszystkim za swoje podejście do finansów państwa. Biedroń nie przebierał w słowach:

- Budżet nie jest z gumy - stwierdził polityk, nawiązując do "piątki Kaczyńskiego" i innych przedwyborczych obietnic partii rządzącej.

Jednak były prezydent Słupska nie poprzestał na tym i powiedział dziennikarzom, co myśli o obecnym szefie rządu. Został zapytany o to, czy Mateusz Morawiecki mógłby pełnić funkcję ministra finansów. Odpowiedź była jednoznaczna:

- Nie, ponieważ jest nieukiem - przyznał Robert Biedroń w rozmowie z mediami.

Lider partii Wiosna ma nadzieję, że w nadchodzących wyborach Polacy nie będą bali się dokonać "odważnej zmiany".

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 44-letnia aktorka URODZIŁA! Pokazała się w bikini i zszokowała wszystkich!
  2. Nie uwierzycie jak Krystyna Pawłowicz wyglądała w MŁODOŚCI! Te zdjęcia zwalą was z nóg! Jak zupełnie inna osoba!
  3. Może jeszcze zdążysz! Dzisiejsza oferta majówkowa w Biedronce zwala z nóg
  4. Oto treść wizji Jackowskiego sprzed miesiąca na trwająca właśnie majówkę. Turlamy się ze śmiechu
  5. Musisz zrobić jedną ważną rzecz i Twoja emerytura wzrośnie o 10%. Emeryci zaskoczeni
  6. TVP podała wiadomość, która wstrząsnęła wieloma ludźmi. Nie żyje 15 policjantów

Michał SzpakNie uwierzycie, jak mieszka Michał Szpak. 9 zdjęcie zwaliło nas z nógCzytaj dalej

źródło: Na Temat

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News