Przewidział katastrofę Smoleńską. Dzisiaj ma podobną, przerażającą wizję dla Morawieckiego
Karol Zaborowski - 7 Czerwca 2018

Przewidział katastrofę Smoleńską. Dzisiaj ma podobną, przerażającą wizję dla Morawieckiego

Piotr Piotrowski jest znanym polskim astrologiem, największą sławę przyniosło mu przewidzenie katastrofy smoleńskiej. Teraz jego horoskop również nie napawa optymizmem, zwłaszcza Mateusz Morawiecki musi się pilnować.

Piotrowski jest jednym z najlepszych astrologów w Polsce, bardzo trafnie przewidział katastrofę smoleńską i to z dużym wyprzedzeniem. Jego horoskop na rok 2018 nie jest zbyt optymistyczny. Jednym z ważniejszych punktów jest kryzys gospodarczy oraz problemy najważniejszych osób w naszym kraju. Piotrowski w szczególności ostrzega Andrzeja Dudę, ale i Mateusz Morawiecki musi się mieć na baczności.

Mateusz Morawiecki może nie doczekać do końca kadencji

Według słów Piotrowskiego, premiera czekają bardzo ciężkie chwile. W swoim horoskopie zaznacza, że premier ma możliwości na duże sukcesy osobiste, jednak jego decyzje i wierność wobec partii będzie podyktowana własnymi korzyściami. Zdaje się mieć to poparcie w rzeczywistości, ponieważ Mateusz Morawiecki najczęściej jest wskazywany jako następca Jarosława Kaczyńskiego. - Z tego powodu Morawiecki nie będzie spolegliwie wykonywał poleceń prezesa partii, chyba że będzie widział w tym również własny interes. Sposób sprawowania przez niego urzędu będzie więc mało czytelny, ponieważ raz pójdzie na ustępstwa, by za chwilę zamanifestować swoją samowolę - mówi Piotrowski. Dalsze słowa astrologa zdają się idealnie pasować do niedawnych wydarzeń z Sejmu, gdzie przez 40 dni osoby niepełnosprawne wraz ze swoimi opiekunami walczyli o dodatkowe środki, które pozwolą im na godne życie. Wtedy właśnie premier Morawiecki dał się poznać z raczej mało przychylnej strony. Jego propozycje spotkały się z bardzo chłodnym przyjęciem ze strony protestujących. - Co więcej, jego próba ukazania siebie jako osoby pochylającej się z troską nad biedniejszymi może być odebrana jako fałszywa i niewiarygodna - dodaje astrolog. Jednak to jego następne słowa powinny najbardziej zainteresować premiera Morawieckiego. Do tej pory horoskop Piotrowskiego według wielu idealnie opisuje aktualną pozycję Mateusza Morawieckiego. Jednak jego dalsza część nie zapowiada nic dobrego dla premiera. Według Piotrowskiego Morawiecki będzie się starał ocieplić relację między Polską i Unią Europejską. Jednocześnie będzie się starał jak najbardziej przypodobać władzom PiS. Jego postępowanie ma doprowadzić do tego, że nie doczeka do końca swojej kadencji. - Jak widzimy, partia rządząca idzie na zwarcie z Unią Europejską, a Mateusz Morawiecki, chcąc ocieplać wizerunek Polski przy jednoczesnym przymilaniu się do przywódców PiS, utknie w martwym punkcie i przypuszczalnie nie dotrwa do końca kadencji - komentuje Piotr Piotrowski.Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Jutro będzie burda w parlamencie! Pod głosowanie idzie znienawidzona przez posłów ustawa
  2. Kaczyński chce się jej pozbyć?! Szydło wreszcie przerywa milczenie
  3. Wstrząsające informacje o Macierewiczu. Przeżył niewyobrażalny horror
Lech_Walesa_ITB_2011Największe upadki w polskiej polityce [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Krzysztof Jackowski8 spełnionych wizji Krzysztofa Jackowskiego [ZOBACZ!]Czytaj dalej
źródło: onet.pl
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News