Morawiecki w żałobie. Nie spocznie, dopóki nie pozna prawdy
Anna Maria Guziewska - 5 Stycznia 2019

Morawiecki w żałobie. Nie spocznie, dopóki nie pozna prawdy

Mateusz Morawiecki postanowił podzielić się druzgocącą wiadomością. Premier w emocjonalnym wpisie opisał śmierć i zapewnił o wspólnym odczuwaniu z bliskimi. Ujawnił też, że nie spocznie dopóki przyczyny nie zostaną wyjaśnione.

Mateusz Morawiecki sprawę koszalińskiej tragedii będzie monitorował sam. W odważnym wpisie na Twitterze zapewnił o swoim współodczuwaniu z rodzinami zmarłych piętnastolatek i zapowiedział, że sprawa zostanie wyjaśnione.

Co Mateusz Morawiecki zrobi ze śledztwem koszalińskiego escape roomu? Premier zapowiedział działania na Twitterze

Na koncie premiera pojawił się dziś rano wpis. W nim zapewnia o głębokiej żałobie. - Najgłębsze wyrazy współczucia dla rodzin wszystkich ofiar wielkiej tragedii w Koszalinie, gdzie życie straciło pięć młodych dziewcząt. Przyczyny tragedii muszą być całkowicie wyjaśnione. W tej chwili nasze myśli są z ich bliskimi - pojawiło się na profilu premiera. W odpowiedzi, internauci postanowili zapewnić o wyrazach współczucia dla bliskich zmarłych nastolatek. Dziś rano szef MSWiA zapowiedział kontrole we wszystkich lokalach w Polsce, które szacowane są na około tysiąc. Escape roomy, z miejsc rozrywki, zmieniły się dzisiejszej nocy w problem strażaków oraz obawy osób, które chciały skorzystać z ich charakteru. - W związku z tragedią w Koszalinie pragnę przekazać wyrazy współczucia i żalu dla rodzin ofiar pożaru. Poleciłem Komendantowi Głównemu Państwowej Straży Pożarnej wszczęcie kontroli przeciwpożarowych we wszystkich obiektach tego typu w kraju - napisał dzisiaj rano na swoim Twitterze Joachim Brudziński. Później polityk postanowił odnieść się do samej tragedii. Zapewnił, że rodziny zmarłych nastolatek nie zostaną bez pomocy.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Benedykt XVIBenedykt XVI odniósł się do wielkiego proroctwa. Katolicy drżą o przyszłośćCzytaj dalej
- Rodziny ofiar tragedii w Koszalinie mogą liczyć na pełne wsparcie służb Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz administracji państwa. W drodze do Koszalina jest wojewoda zachodniopomorski Tomasz Hinc - zapewnił kilka godzin później Brudziński. W związku ze śmiercią dziewczyn poszkodowane rodziny z pewnością będą mogły liczyć na pomoc. Okazuje się, że wokół sprawy wciąż narastają niezliczone pytania. Funkcjonariusze, którzy znaleźli się na miejscu wypadku mieli wskazywać na wybuch butli z gazem. Tę samą wersję przekazał 25-letni pracownik lokalu. Pomimo intensywnej pracy na miejscu, wciąż nie udało się ustalić jednoznacznych przyczyn.Mateusz Morawiecki Twitter/Mateusz MorawieckiZOBACZ TAKŻE:
  1. Chłopak podpalił mieszkanie byłej dziewczyny, po pożarze zmarła jej siostra. Stanie przed sądem
  2. Ogromny pożar w dużym, polskim mieście. Kilometry toksycznego dymu
  3. Warszawa: Pożar eksplodował w autobusie! Pasażerowie w środku pułapki
  4. Ile zarabia Kinga Rusin? Zarobki są naprawdę imponujące
  5. Na co choruje Katarzyna Dowbor? Gwiazda opowiedziała o swoim dramacie
HimalaistaTomasz Mackiewicz i jego ostatnie chwile. Wstrząsające doniesienia!Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News