Pilne spotkanie Morawieckiego z prezesem W NOCY! Premier ma dość

Pilne spotkanie Morawieckiego z prezesem W NOCY! Premier ma dość Źródło: fot. wikimedia.org

Mateusz Morawiecki ponownie odwiedził Jarosława Kaczyńskiego. Tym razem premier przyjechał do domu prezesa PiS. Politycy dyskutowali do późna, trzeba przyznać, że aktualnie tematów do rozmów im nie brakuje.

Premier Mateusz Morawiecki już po raz kolejny spotyka się z Kaczyńskim przed posiedzeniem sejmowym. Prezes PiS aktualnie dochodzi do siebie w swoim domu na warszawskim Żoliborzu. W piątek został wypisany ze szpitala, jednak nadal ma problemy z chodzeniem i czeka go jeszcze długa rehabilitacja. Sugestie odnośnie do tematów ich rozmów cały czas krążą po internecie. Patrząc na ich ilość, politycy nie mogą narzekać na brak tematów do rozmów.

Mateusz Morawiecki ponownie odwiedza prezesa PiS

Rozmowy między premierem i prezesem odbywały się jeszcze, gdy Kaczyński leżał w szpitalu. Jarosław Kaczyński aktualnie wraca do zdrowia w swoim domu, przez co miejsce spotkań również uległo zmianie. Ich dyskusja trwała niemalże 3 godziny, internet aż huczy od sugestii odnośnie do ich rozmów. Najgorętszą sprawą jest temat nadchodzącej rekonstrukcji rządu. Ostatnio pozycja Morawieckiego bardzo się umocniła i z tego względu możemy się spodziewać kolejnych zmian, jeśli chodzi o ministrów. Przez nieobecność Kaczyńskiego premier musiał podejmować samodzielne decyzje w sprawie zarządzania zarówno partią, jak i rządem. Znane jest jego podejście do niektórych przedstawicieli rządu, w szczególności chciałby pozbyć się Krzysztofa Tchórzewskiego. Jednak Kaczyński nie chce wprowadzać żadnych większych zmian w rządzie przed wyborami samorządowymi. Jednak Morawiecki cały czas na niego naciska. Według wielu premier powoli ma tego dość, przez co bardzo możliwe, że już niedługo przestanie się liczyć ze zdaniem prezesa i zacznie działać w pełni samodzielnie, jeśli chodzi o zarządzanie rządem. Wtedy z pewnością będą nas czekały duże zmiany, jeśli chodzi o ministrów. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Nawet PiS wryło w ziemię! Duda ogłosił coś, czego wszyscy się bali
  2. Oszczędności Polaków WYPAROWAŁY. Nie ma ich w bankach!
  3. KFC wyśmiał prezydenta Dudę! Wpis sieci robi furorę w internecie
źródło: msn.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News