Morawiecki ostrzega Polaków. Ma czarną wizję

Morawiecki ostrzega Polaków. Ma czarną wizję Źródło: screen youtube.com/Gazeta Trybunalska

Mateusz Morawiecki w środę spotkał się z mieszkańcami Bystrzycy Kłodzkiej. Podczas niego chwalił osiągnięcia rządu PiS oraz ostrzegał przed władzą opozycji. Jak zaznaczał, w takim wypadku będzie znacznie gorzej niż teraz.

Premier zapewniał, że rząd PiS będzie kontynuował programy społeczne. Według niego środki na kolejne programy zostały zebrane, wydzierając pieniądze mafiom VAT-owskim, a nie podnosząc podatki. Dużą częścią wypowiedzi premiera były przykłady sukcesów aktualnej władzy. Wspominał między innymi o poprawie życia osób niepełnosprawnych. Wskazywał przy tym, że stawia na zjednoczenie Polski, aby mogła wzrastać.

Mateusz Morawiecki ma czarną wizję

Drugim z ważnych punktów wystąpienia premiera było ostrzeżenie skierowane do Polaków. Według niego największą siłę przebicia mają media wspierające opozycje. Zaznaczał, żeby nie wierzyć "różnym dziwnym przemyśleniom".

 - Że tutaj jest jakiś skandal, bo gdzieś, ktoś na bilbordzie jeżdżącym, że ktoś, gdzie ileś zarabia pieniędzy - jakiś samorządowiec, jakiś działacz. Wiem, że ludziom łatwiej jest zrozumieć 30 tys. zł, 40 tys. zł, niż 30-40 mld zł - mówił Morawiecki.

 - My wyrwaliśmy mafiom VAT-owskim milion razy więcej niż te kwoty, które oni pokazują - dodał.

Według niego media te bardzo się starają, aby Polska była taka jak dawniej, czyli podzielona pomiędzy różne grupy interesu. Porównywał to do sytuacji z "Potopu" Sienkiewicza.

 - Jeśli damy się zwieść tym syrenim śpiewom, propagandzie naszych przeciwników politycznych, to może wrócić to co było, w niezauważony sposób. Wtedy bardzo szybko poszczególne grupy interesów będą miały więcej do powiedzenia, niż cały naród poprzez swoje decyzje w głosowaniach, w wyborach parlamentarnych  - kontynuował premier.

Według wielu specjalistów, w tej wypowiedzi widać duży nacisk położony na ośmieszenie i oczernienie partii opozycyjnych. Przedstawienie sytuacji w taki sposób, że dopiero podczas rządów PiS Polska zaczęła się rozwijać i kwitnąć. Według internautów nie można odmówić aktualnej władzy wdrożenia dużych zmian, w tym też tych na lepsze. Jednak mówienie o propagandzie i straszenie, Polaków jest już przesadą. Wielu także wskazuje, że rządy PiS wyglądają tak pięknie, tylko w wypowiedziach członków rządu. Natomiast w rzeczywistości sprawy mają się zupełnie inaczej. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie. ZOBACZ TAKŻE:
  1. Papież Franciszek rozwścieczył całą Europę! Chcą go zlinczować
  2. Coraz głośniejsze pogłoski: Kaczyński ma raka? Prezes PiS przerywa milczenie
  3. Duda się popisał! Fotograf prezydenta ujawnia wyjątkowe zdjęcie
źródło: interia.pl
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News