Karuzela obietnic. Morawiecki właśnie zapewnił wam miliony

Karuzela obietnic. Morawiecki właśnie zapewnił wam miliony

Mateusz Morawiecki właśnie przemówił na konwencji wyborczej PiS. Obecny premier złożył Polakom pięć obietnic wyborczych, a obywatele nie mogą dać im wiary. Prawo i Sprawiedliwość wyda miliony? Karuzela obietnic ruszyła!

Mateusz Morawiecki to dzisiejszy niekwestionowany mistrz obietnic. Z racji zbliżających się wyborów samorządowych, postanowił przedstawić Polakom obietnice przedwyborcze. Prawo i Sprawiedliwość ma niesamowite plany, jednak skąd wezmą na to pieniądze? Potrzebne będą miliony, jeśli nie miliardy złotych!

Obietnice wyborcze PiS! Mateusz Morawiecki zaszokował Polaków

Pierwszą obietnicą Morawieckiego jest tzw. "ciepły dom". Premier obiecuje zmniejszenie opłat za prąd, czystsze powietrze i poprawę zdrowia Polaków. Druga obietnica bezpośrednio wiąże się z pierwszą, bo dotyczy segregacji śmieci. "Segregujesz, płacisz mniej" to kolejne hasło wyborcze Prawa i Sprawiedliwości. Warto jednak przypomnieć, że to właśnie podczas rządów PiS w tym roku obserwowaliśmy ogromne, masowe pożary wysypisk, w wyniku których do powietrza dostała się cała masa toksyn. Kolejna obietnica to "dobra okolica". Jest to hasło skierowane głównie do osób starszych - to im Mateusz Morawiecki obiecuje wybudowanie nowych Domów Seniora. Planują również wprowadzenie asystenta społecznego dla osób niepełnosprawnych. Kolejnymi postanowieniami "dobrej okolicy" jest rozbudowana infrastruktura sportowa dla dzieci i młodzieży - liczne boiska, nowoczesne place zabaw. Partia obiecuje wybudowanie nawet 3000 ogólnodostępnych obiektów dla rodzin.

A co dla małych gmin? "100 megabitów internetu na 100-lecie niepodległości!"

PiS skupi się również na wartości małych gmin. To w nich mają zostać wybudowane nowe chodniki (zwłaszcza przy szkołach) i dworce autobusowe. Ma również zostać rozwinięty transport lokalny. Obietnicą, która wywołała największy śmiech internautów jest #INTERNETSZYBCIEJWIĘCEJ. Premier obiecał, że do końca tego roku do każdej gminy w Polsce doprowadzą wiązkę światłowodu. Polacy przypominają, że w wielu polskich wsiach trudno korzystać z telefonu ze względu na słaby zasięg - co dopiero mówić o dostępnie do internetu.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Dawna ukochana Kaczyńskiego ujawnia! Tak będzie wyglądał jego koniec
  2. Kaczyński sam się zdemaskował! Wszyscy to przeoczyli podczas konwencji
  3. Lech Wałęsa okrutnie poniżył Dudę! Uśmiejecie się
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News