klan
fot. screen tvp
Mateusz Wysokiński - 12 Grudnia 2018

Mateusz Morawiecki pojawił się w serialu Klan! Polacy nie mogą uwierzyć

Mateusz Morawiecki znowu wylądował na ustach opinii publicznej. Tym razem Prezes Rady Ministrów i jego postulaty pojawiły się w serialu Klan jako przekaz podprogowy. Widzowie telenoweli są oburzeni.

Mateusz Morawiecki nie ma ostatnio dobrej prasy. Prezes Rady Ministrów jest ostatnimi czasy krytycznie odbierany przez coraz to większą liczbę Polaków. Prezes Telewizji Publicznej - Jacek Kurski postanowił ocieplić wizerunek swojego pracodawcy i w fabule najnowszego odcinku swojej telenoweli Klan postanowił podprogowo pokazać jeden z bardziej istotnych postulatów obecnego rządu Prawa i Sprawiedliwości.

Mateusz Morawiecki w Klanie. Widzowie nie kryją oburzenia.

W najnowszym odcinku opery mydlanej dochodzi do bardzo ciekawej wymiany zdań między Igorem i Bolesławem. Panowie rozmawiają na temat samochodów ładowanych na prąd elektryczny, a jeden z nich wychwala wręcz pomysł nowych technologii. Wszystko byłoby jak najbardziej w porządku, gdyby nie fakt, że premier Morawiecki ostatnimi czasy bardzo często podnosi temat aut zasilanych na energię elektryczną. - U mnie to jakoś silnik zaczął głośno pracować, ale już dzisiaj do warsztatu nie zdążę" - narzeka Bolesław. -Ale przynajmniej hodowcy będą wiedzieli, że przyjechałeś. A może byś się w taki przesiadł? - sugeruje mu Igor. - Jaki? - dopytuje Bolesław. - Elektryczny. One cicho jeżdżą. Właśnie się zastanawiam, czy sobie nie kupić - odpowiedział Igor. - I gdzie go będziesz ładował? - pyta Bolesław. - No widzisz, jest ładowarka. No, no, pewnie niedługo będzie ich jeszcze więcej, trzeba pomyśleć - zakończył dialog Igor.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Meghan MarkleMeghan Markle w ogóle się tym nie chwaliła! Jej ukryte talenty imponująCzytaj dalej

Widzowie dopatrują się propagandy

Zdaniem widzów, takie zagranie scenarzystów z TVP jest ciosem poniżej pasa. Dużo ludzi, którzy oglądają Klan, nie jest miłośnikami rządów PiS, a serial oglądają tylko dlatego, że lubią. To właśnie głosy takich osób były najczęściej słyszalne na forach dyskusyjnych dotyczących wczorajszego odcinka telenoweli. - "Słabe to", "Propaganda!", "Jeśli ktokolwiek miał jeszcze jakieś wątpliwości, do kogo skierowany jest przekaz TVP, to ta scena je rozwiewa" - pisali w internecie fani produkcji telewizji publicznejZOBACZ TAKŻE:
  1. Maryla Rodowicz wbiła nóż w serce TVP! Po tym, co zrobiła się nie pozbierają
  2. Oscary 2019 właśnie straciły prowadzącego! Skandal tuż przed ceremonią
  3. Monika Zamachowska nie mogła się tego spodziewać! Sprawy męża mocno ją zaskoczyły
  4. Chanel zrezygnowało z futer i egzotycznych skór. Triumf obrońców zwierząt
  5. Uwielbiana polska piosenkarka jest w strasznym stanie. Jej bliscy błagają o pomoc
Martyna WojciechowskaMartyna Wojciechowska przeżyła próbę gwałtu! Chwile zagrożenia jej życiaCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News