Komentator TVP na wizji: Morawiecki to ideał premiera. To dla ludzi taki syn

Komentator TVP na wizji: Morawiecki to ideał premiera. To dla ludzi taki syn Źródło: Screenshot z youtube.com/KancelariaPremiera

Mateusz Morawiecki, odkąd został premierem, zyskał zarówno wielu zwolenników, jak i przeciwników swojej działalności, którzy w różny sposób oceniali jego decyzje. Komentator TVP postanowił dość ciepło podsumować jego działalność. Zaskakujące porównanie już stało się powodem do mocnych słów w Internecie.

Mateusz Morawiecki to "ideał premiera"? Przynajmniej tak uważa jeden z komentatorów TVP, który postanowił podsumować dotychczasową pracę najważniejszej osoby w państwie.

Mateusz Morawiecki "nigdy nie zawiedzie"

W jednym z programów Polskiego Radia pojawił się znany głównie z TVP gość specjalny. Do studia zaproszono Marka Króla, który to w ostatnim czasie najczęściej publicznie głos zabiera, komentując bieżące sprawy polityczno-społeczne.

Rozmowa potoczyła się dość nieoczekiwanie i nagle komentator postanowił podsumować działalność premiera. 

 - Nie przypominam sobie premiera, który by tak ciężko pracował. Premier Mateusz Morawiecki to ideał premiera. To dla ludzi taki syn, wnuk, który nigdy nie zawiedzie. (...) Morawiecki to człowiek gruntownie wykształcony, odbył studia w Niemczech i Anglii. Nie mieliśmy nigdy tak dobrze wykształconego premiera - opowiadał podekscytowany w rozmowie z Polskim Radiem.

Tego typu wypowiedź musiała doczekać się komentarza internautów.

 - To mówiłem ja - Jarząbek Wacław, trener drugiej klasy - drwi sobie użytkownik przytaczając kultową scenę z "Misia".

 - Wzruszyłem się. Płacze moja rodzina - kolejny internauta postanowił obrócić sytuację w żart.

 - Nad wszystkim czuwa gospodarz domu, nie da on krzywdy zrobić nikomu. Wszystkim pomoże, o każdej porze - o! mój Boże... - pisze rozbawiona kobieta.

 - Śmiejecie się... a mnie tam się podoba! Przystojny! Dobrze się ubiera! Fajny - wymienia zalety Mateusza Morawieckiego zauroczona fanka.

Źródło: Polskie Radio

Następny artykuł