Straszna historia. Matce Mateusza Morawieckiego grożono gwałtem
screen/youtube/ Zdrowy Rozsadek
Patryk Korzec - 21 Grudnia 2018

Straszna historia. Matce Mateusza Morawieckiego grożono gwałtem

Mateusz Morawiecki już od ponad roku pełni funkcję prezesa Rady Ministrów, a przez ten czas zdążył wywołać ogromne zamieszanie na polskiej scenie politycznej. Do tej pory niewiele było wiadomo o jego życiu prywatnym, teraz jednak na jaw wyszły szokujące fakty. Jego ukochana matka była w ogromnym niebezpieczeństwie. 

Mateusz Morawiecki został premierem Polski 11 grudnia 2017 roku, a od tamtej pory wywołał ogromne kontrowersje na polskiej scenie politycznej. Wiele osób twierdzi, że jest on obecnie jednym z najmocniejszych polityków, który na stanowisku prezesa Rady Ministrów nie poprzestanie. Pojawiły się już nawet głosy, że przymierza się do przejęcia pozycji i wpływów samego prezesa PiS, Jarosława Kaczyńskiego. Mimo wielkiej aktywności politycznej i częstego udzielania się w mediach tak naprawdę niewiele wiadomo jest o jego życiu prywatnym. Dzięki ostatniemu wywiadowi może się to jednak zmienić - Mateusz Morawiecki opowiedział o najbardziej traumatycznych przeżyciach ze swojej młodości, gdy jego ukochanej mamie i siostrze groziło wielkie niebezpieczeństwo.

Mateusz Morawiecki opowiada o swojej przeszłości

Mateusz Morawiecki twierdzi, że od najmłodszych lat był oddany Polsce, na co wpływ miało przede wszystkim to, jak wychowali go rodzice. Od dziecka wpajano mu miłość do ojczyzny, lojalność i wierność rodzinie, co następnie przełożyć się miało na jego postawę podczas przesłuchań organizowanych przez SB. Jego matka, Jadwiga Morawiecka sama przyznaje, że musiał "szybko dojrzeć i zmężnieć". - Nie mam o to do siebie pretensji, bo w naszym domu patriotyzm i polskie sprawy były w sposób naturalny na pierwszym miejscu. Kiedy komuniści wprowadzili stan wojenny, Mateusz miał 13 lat, a pamiętam go wtedy już jako niemal dorosłego - wspomina kobieta w rozmowie z "Faktem". Okazuje się jednak, że dbanie o rodzinę i opieka nad matką i siostrami to nie jedyne dramaty, jakie musiał przejść w młodości obecny premier Polski.

Próbowano zgwałcić matkę Morawieckiego

Choć podczas przesłuchań Mateusz Morawiecki nigdy nie został dotkliwie pobity i nie wyrządzono mu większej krzywdy, jak sam mówi, najgorsze było co innego. - Najgorsze przesłuchania to nie te, kiedy byłem bity przez funkcjonariuszy, często zresztą ZOMO-wców, a te, kiedy wywierano presję psychiczną - opowiada w najnowszej rozmowie na kanale Youtube "Patrick Ney".DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
HimalaistaTomasz Mackiewicz i jego ostatnie chwile. Wstrząsające doniesienia!Czytaj dalej
Dalej mówi o tym, iż całą rodzinę zastraszano i robiono wszystko, by przestali działać w konspiracji. Najbardziej szokujące jest jednak to, że próbowano również zgwałcić jego matkę. - Raz byłem straszony [...] że moja siostra zostanie zamordowana i matka. Że zostaną zgwałcone! - wyznał emocjonalnie. Całe szczęście ostatecznie groźby te nie zostały spełnione, jednak Mateusz Morawiecki kilka razy został pobity, przez jakiś czas również całe plecy zdobiły mu pręgi po tzw. pałowaniu. Mało brakowało również, by jego matka straciła życie w wypadku samochodowym, który spowodowany był wykręceniem śrub przez funkcjonariuszy w jej samochodzie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Szokujące słowa Wałęsy o Kaczyńskich! Przewidział śmierć byłego prezydenta
  2. Z ostatniej chwili: Nie żyje jedna z najlepszych polskich dziennikarek
  3. Andrzejowi Dudzie puściły hamulce! Zmieszał z błotem Donalda Tuska
  4. Jestem brzydka. Wyznanie Hani: „Mój chłopak uważa, że jestem brzydka. Powiedział tak swojemu ojcu”
  5. Ile lat ma Katarzyna Dowbor? Gdy internauci to odkryli, złapali się za głowy
GłówneKrzysztof Jackowski i inni nie mogli już dłużej milczeć. To wydarzy się w 2019 roku, straszne wizjeCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News