Morawiecki grał w grę. "Potworek pożerał głównego bohatera"

Morawiecki grał w grę. "Potworek pożerał głównego bohatera" Źródło: yt.com

Mateusz Morawiecki zdradził nieznany sekret ze swojego życia. Jak się okazuje, obecny premier uwielbiał grać w grę, w której "potworek pożerał głównego bohatera”. Miłość do komputerów polityka jest zaskakująca. Przedstawiciel PiS zdradził także, jakiej rozrywce lubi oddawać się obecnie.

Mateusz Morawiecki jest wielkim fanem gier komputerowych? Obecny szef rady ministrów w trakcie trwających właśnie targów e-sportowych i turnieju Intel Extreme Masters w Katowicach powiedział, że ma wielki sentyment do jednego z tytułów, w którym miał być prawdziwym ekspertem. Jak sam wyznał, obecnie także ma ulubioną grę.

Mateusz Morawiecki okazał się wielkim fanem gier komputerowych

Wydawać by się mogło, że tak zapracowany polityk, jakim jest Mateusz Morawiecki, nie może mieć czasu na elektroniczną rozrywkę. Sam prezes Rady Ministrów jest jednak wielkim zwolennikiem gier komputerowych i jak powiedział w trakcie trwających właśnie mistrzostw świata IEM w Katowicach, widzi wielki potencjał w wirtualnej formie spędzania czasu.



– E-sport i branża gier są "wspaniałym rozsadnikiem kreatywności" i "game-changerem - takim impulsem do tworzenia zupełnie nowych usług, do tworzenia nowych produktów. Tego właśnie potrzebujemy: więcej myśli, talentów zaszytych w gospodarczych naszych produktach, w usługach różnego rodzaju. I cieszę się bardzo, że tutaj w Katowicach mamy taką światową, można powiedzieć, olimpiadę - oświadczył szef rządu.

Polityk przyznał, że sam w latach swojej młodości miał wielki sentyment do gier komputerowych i uwielbiał spędzać godziny swojego wolnego czasu przed ekranem.

- Sam kiedyś, muszę się przyznać ze skruchą, ale ze skruchą wobec tych, którzy uważają, że to jest strata czasu, też grałem w gry komputerowe - ta moja nazywała się "Dig Dug" - potworek, który pożerał głównego bohatera, czyli mnie. Ale dochodziłem do bardzo wysokich poziomów – powiedział w Katowicach polityk.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Premier nadal uwielbia być “graczem”. Zaskakująca odpowiedź na pytanie dziennikarza

Dziennikarz Polsatu, który przeprowadzał w Katowicach wywiad z premierem, zapytał go, czy nadal lubi grać i jaki jest jego ulubiony tytuł. Wypowiedź polityka zaskoczyła prowadzącego rozmowę przedstawiciela mediów.

- Dzisiaj moją ulubioną grą jest gra, w której jest 40 milionów postaci. 20 milionów gdzieś poza obszarem podstawowym, ale też w naszym polu zasięgu. Ma się tylko jedno życie i w tej grze chodzi o to, żeby Polska zaszła na jak najwyższy poziom, jak najwyższy poziom gospodarczy, z punktu widzenia życia społecznego - wyjaśniał premier Morawiecki.

  1. Anna Seniuk z synem. To PRZYSTOJNY i bardzo znany aktor [ZDJĘCIA]
  2. Barbara Kurdej-Szatan w STANIKU! Pokazała się w BARDZO odważnym wydaniu
  3. Widzowie są wściekli po premierze "Dance, Dance, dance". Kurdej-Szatan zmieszana z błotem
  4. Gwiazda Sanatorium miłości jak Maryla Rodowicz. Fani nie mają wątpliwości!
  5. Cierpiący pies płakał i błagał o adopcję. Przechodzi ludzkie pojęcie to, co stało się potem

źródło:Polsat

Następny artykuł