Mateusz Morawiecki został upokorzony. Prezes Rady Ministrów w ciągu ostatnich tygodni wielokrotnie stawał w centrum ataków z powodu swojego zachowania, afery KNF, a także kontrowersyjnych ustaw. Prezes Rady Ministrów został poważnie zaatakowany przez Kamila Durczoka, który przy okazji ośmieszył sam siebie.

Mateusz Morawiecki nie przeżywa obecnie najprzyjemniejszych chwil w całej swojej politycznej karierze. Pomimo prestiżowego stanowiska premier jest nieprzerwanie w ogniu krytyki. Po ujawnieniu przez dziennikarzy Newsweeka afery KNF, a także opublikowaniu taśm, Prezes Rady Ministrów jest w wyjątkowo mało komfortowej sytuacji przed nachodzącymi wyborami samorządowymi. Oliwy do ognia postanowił dolać Kamil Durczok. Były prezenter telewizji TVN postanowił skrytykować seksistowski żart premiera Mateusza Morawieckiego. O ile sama krytyka słów premiera wydaje się dobra, o tyle sam Durczok w tej kwestii stanowczo nie jest właściwą osobą do wypowiadania się.

Mateusz Morawiecki atakowany przez Durczoka

Były gwiazdor telewizji TVN postanowił w swoim vlogu podzielić się uczuciami, dotyczącymi seksistowskich uwag premiera Mateusza Morawieckiego dotyczących stosunków damsko- męskich.

– Jest coś niebywałego w tym, że prawdziwy premier, czyli Jarosław Kaczyński, a nie posadzony przez Kaczyńskiego Morawiecki nie ma nikogo, kto powiedziałby mu, że seksistowskie żarciki i aluzyjki mógłby sobie zostawić na jakieś rodzinne spędy, a nie dzielić się nimi z milionową publicznością. Dowcip o tym, czy panowie pomagają żonom przed świętami wywołał taki rechot na sali, że wiadomo, z jaką intencją zostało zadane. […] To chamstwo, które podnosicie do rangi cnoty, kiedyś do was wróci i polegniecie. – powiedział Durczok

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Polsat dał im niepowtarzalną szansę. Tylko nieliczni potrafili ją wykorzystać

Internauci wytykają Durczokowi hipokryzję

Obserwatorzy dziennikarza bardzo szybko zareagowali na jego wypowiedź i wypomnieli mu, czemu właściwie utracił swoją pracę w TVN. Przypomnijmy, że stacja telewizyjna pozbyła się mężczyzny z pracy, ponieważ duża część pracownic zarzucała mężczyźnie molestowanie seksualne.

– Siedzieliśmy obok siebie, potem pamiętam uwagę, jaką skierował do mnie, ale mówiąc o koleżance, która akurat tańczyła, że chętnie by się wślizgnął pomiędzy jej uda. No i wtedy wychodząc, powiedział, czy pojadę do niego do domu. A zapraszając mnie do domu, powiedział, że nie ma pod dżinsami majtek. Przynajmniej trzy osoby mówiły, że miały podobne zaproszenia. – zeznała wówczas jedna z byłych pracownic stacji.

Wśród komentarzy nie brakowało aluzji do przeszłości byłego szefa Faktów telewizji TVN.

– Pan tak na poważnie, czy dla tzw. jaj? I kolejne pytanie – czy uważa Pan, że także i czytelnicy Pańskiego portalu odznaczają się pamięcią złote rybki? Myślisz, że każdy powinien mieć takie poglądy jak ty podstarzały podrywaczu? – pisali komentatorzy.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Wojewódzki w głębokiej żałobie. Po tym, co się stało, ciężko mu żyć dalej 
  2. Nieznane prywatne zdjęcie Kingi Dudy! Jeden szczegół zwraca uwagę 
  3. Ikona TVP zwolniona z dnia na dzień! Szokujące, co zrobiła tuż po tym 
  4. Znaki zodiaku i ich najpiękniejsze partie ciała. Co masz w sobie niezwykłego?

Barbara Kurdej-Szatan pokazała siostrę. Internauci zachwyceni!