Bijatyka na spotkaniu z Morawieckim! Premier musiał uciekać

Bijatyka na spotkaniu z Morawieckim! Premier musiał uciekać Źródło: Fot. Facebook

Mateusz Morawiecki pojawił się w Garwolinie, aby tam spotkać się z lokalnymi mieszkańcami. W trakcie jego przemówienia doszło jednak do szarpaniny, która naraziła premiera na niebezpieczeństwo.

Morawiecki w Garwolinie nie skupił się na sprawach lokalnych. Mówił przede wszystkim o proponowanych przez Prawo i Sprawiedliwość zmianach, które mają ułatwić pracę przedsiębiorcom.

Mateusz Morawiecki w Garwolinie

Podczas spotkania premiera z mieszkańcami doszło jednak do zaskakujących, bardzo nieprzyjemnych sytuacji. Na sali starli się bowiem zwolennicy PiS i Obywatele RP. Wyborcy opozycji przynieśli ze sobą prowokacyjne transparenty. Na jednym z nich napisali "Pycha i Szmal" - osobliwe rozwinięcie skrótu PiS, a na drugim "Nie kłam".

Szokujące starcia

Nie spodobało się to oczywiście zwolennikom obozu rządzącego, którzy zaatakowali politycznych oponentów. W ruch poszły łokcie, ludzie zaczęli się szarpać. Do bijatyki dojść miało także przed budynkiem. Bardzo szybko na miejscu interweniować musiała policja. Przez pewien czas nie wiadomo było, czy w zdarzeniu nie ucierpi także sam Mateusz Morawiecki, gdyż sytuacja zaczęła się wymykać spod kontroli służb. Ostatecznie udało im się jednak zażegnać niebezpieczeństwo, a służby ewakuowały premiera.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Wstrząsający apel matki z Sejmu. „Proszę o eutanazję dla mnie i mojego syna”
  2. Żona boi się o życie Gawłowskiego. Obawia się, że go zabiją
  3. PiS wyeliminowało wszystkich. Oto cała prawda o Morawieckim
Następny artykuł