Dziennikarz: Mateusz Morawiecki jest chory. Bardzo chory

Dziennikarz: Mateusz Morawiecki jest chory. Bardzo chory

Mateusz Morawiecki jest chory, a jego stan może być ciężki! Takiego zdania jest znany dziennikarz, który zdecydował się podzielić refleksją w swoich social mediach. Czym redaktor popiera swoje zdanie?

Mateusz Morawiecki jest chory, nawet bardzo. Taką refleksją na swoim Twitterze podzielił się z Polakami redaktor naczelny "Newsweeka", Tomasz Lis. Co na myśli miał dziennikarz? Zdaniem publicysty, Polski premier jest chory, gdyż nie jest w stanie sklecić jednego zdania bez przynajmniej jednego kłamstwa. Dziennikarz odniósł te słowa do ostatnich wypowiedzi przedwyborczych Morawieckiego, który powiedział, że to obóz rządzący najbardziej przestrzega konstytucji oraz że poprzedni rząd nie budował dróg. Internauci są podzieleni w ocenach tweetu dziennikarza. Jedni przyznają mu rację, dodając, że premier, poza tym że jest chory, jest również niebezpieczny. Inni mówią, że to typowa walka o wpływy, a jego zachowanie jest identyczne, jak w filmie pod tytułem "Chciwość". Z kolei zwolennicy rządu uważają, że dziennikarz nie powinien mówić takich rzeczy, które godzą w autorytet premiera Polski. Zarzucają Lisowi, że wzory, które popiera, nie są dużo lepsze od tego, co prezentuje Morawiecki.

Mateusz Morawiecki chory na... kłamstwa? Dziennikarz krytykuje rząd

Tomasz Lis słynie ze swoich komentarzy na Twitterze. Od dawna krytykuje działania rządu, stara się wspierać opozycję oraz organizacje walczące na rzecz ochrony kraju. W ostatni czasie dziennikarz krytykował nie tylko rząd. W jego wpisach widzimy, że krytykuje także Prezes Sądu Najwyższego, Julię Przyłebską za to, że nie podoba jej się koszulka, na pomniku Zygmunta III Wazy na Starym Mieście w Warszawie. Dziennikarz zarzucił kobiecie, że nie podoba jej się napis konstytucja, a nie samo odzianie pomnika. Lis komentuje również na bieżąco sytuację za granicą. Redaktor powiedział, że Marine Le Pen, przewodnicząca Frontu Zjednoczenia Narodowego, chwali PiS. Dziennikarz napisał, że kobieta chwali nasz rząd, bo Putinowi osobiście nie wolno, sugerując że kobieta stanowi głos Kremla w Europie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Zaskakujące doniesienia mediów. Tusk może wrócić już na wcześniejsze wybory!
  2. Były poseł PiS ujawnia: Duda jest zupełnie osamotniony. Popełnił błąd
  3. Co za bezczelność. Oto co służby zrobiły Pięcie w ramach „kary” za...
Następny artykuł