Wyborcza zapowiada sensację ws. afery Morawieckiego. "To dopiero początek"

Wyborcza zapowiada sensację ws. afery Morawieckiego. "To dopiero początek" Źródło: wikipedia/olaf_kosinsky/

Mateusz Morawiecki już jakiś czas temu zakupił działkę, jednak nie byle jaką. Jego inwestycja niezwykle poruszyła obywatelami kraju, a przede wszystkim światem politycznym. Nikt nawet nie podejrzewał, że może wyjść z tego aż taka sensacja. Okazuje się, że to nie koniec niespodzianek.

Mateusz Morawiecki już 17 lat temu zdecydował się dobrze zainwestować swoje pieniądze. Nic nie byłoby w tym dziwnego, gdy nie cena zakupionej przez niego działki oraz to, od kogo ją nabył. Dopiero po latach w mediach pojawiło się wielkie poruszenie w związku z zakupem, a z każdym kolejnym dniem przybywało spekulacji na ten temat. Teraz "Gazeta Wyborcza" zapowiada prawdziwą sensację, co ewidentnie wskazuje nam na to, że to jeszcze nie koniec sprawy Morawieckiego i jego działki. 

Mateusz Morawiecki kupił działkę, media są poruszone 

W zakupie polityka nie byłoby nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że za działkę wartą 4 mln złotych zapłacił jedynie 700 tysięcy. Co więcej, zaskoczeniem dla wszystkich było, że Morawiecki nabył ją od Kościoła. Kilka lat później obecny premier dokonał częściowego podziału majątku ze swoją żoną, w skutek czego, od tego czasu działka należała do niej. W mediach wybuchło ogromne poruszenie i z każdym dniem odkrywano w tej sprawie coraz więcej zaskakujących faktów, które budziły jeszcze większe zainteresowanie. Choć większość uważała temat za zakończony, okazało się, że to jeszcze nie koniec, a doniesień może pojawić się jeszcze więcej.  

Właśnie pojawiły się informacje, że już niedługo "Gazeta Wyborcza" opublikuje specjalny artykuł na ten temat, który ukaże zupełnie nowe informacje w kwestii działki Morawieckiego. W najnowszym wydaniu, będziemy mogli wraz z dziennikarzami doszukiwać się odpowiedzi na pytanie: dlaczego działka została sprzedana za tak niską kwotę. Jak zapowiada na swoim Twitterze współautor artykułu: 

- To dopiero początek niespodzianek - zapowiedział Jarosław Kurski, wicenaczelny "Wyborczej". 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Kolejny zaskakujący wątek wzbudzi poruszenie 

Na portalu społecznościowym możemy również dowiedzieć się, że w najbliższym artykule zostanie poruszony również wątek Watykanu. Zaskakujące słowa w tej kwestii wypowiedział wicenaczelny, Jarosław Kurski. 

- Jutro w KPRM znów powinien zebrać się sztab kryzysowy. Ale nie w sprawie powodzi. Okazuje się, że #działkimorawieckiego, to szafa pełna trupów. Zapowiada się ciekawy cykl. PMM... - pisze na swoim Twitterze Kurski. 

Wszystko wskazuje zatem na to, że afera z udziałem Mateusza Morawieckiego i jego działki będzie jeszcze większa niż dotychczas. Według pojawiających się w mediach informacji, cała sprawa może nawet odbić się na wyborach do Parlamentu Europejskiego.  

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Michał Szpak ma sławnego i BARDZO przystojnego kuzyna. Założymy się o miliony, że nie zgadniecie kim jest!
  2. Anna Przybylska umierała na oczach całej Polski. Jej ostatni wpis na Instagramie złamie wam serce
  3. Kuba nie żyje. TVN poinformował, że został wcześniej wywieziony i pobity
  4. Julia Wieniawa znowu szokuje na Instagramie. "Co Ty masz na głowie?!"
  5. To jest skandal! Tak wygląda grób Jana Olszewskiego, po prostu nie do pomyślenia
  6. Polsat podał informacje o stanie alarmowym w 31 miejscach w Polsce. Jest bardzo źle

Źródło: NATEMAT

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News