Mateusz Morawiecki wszystko potwierdza
Pikio.pl
Weronika Wasiak - 24 Sierpnia 2020

Mamy potwierdzenie, pilna decyzja Morawieckiego. Pozostało niewiele czasu

Mateusz Morawiecki, razem z innymi politykami, podjął decyzję o zwołaniu pilnego spotkania w sprawie, która od wielu dni budzi coraz większy niepokój. Media obiegły niespodziewane informacje, jest oficjalne potwierdzenie.

Mateusz Morawiecki nie miał innego wyboru. Z dnia na dzień sytuacja staje się coraz bardziej napięta, co zmusiło władze kraju do podjęcia zdecydowanych kroków. Wszyscy chcą tylko jednego - jak najszybszego znalezienia właściwego rozwiązania. Czasu jest coraz mniej.

Mateusz Morawiecki zadecydował. W rządzie zapadła pilna decyzja

Jak podaje Onet.pl, jeszcze dziś liderzy polskich partii otrzymają zaproszenia do rozmów o sytuacji na Białorusi. Pilne spotkanie zostało zaplanowane na najbliższą środę. Wówczas to zostaną zrelacjonowane dotychczasowe działania "na forum międzynarodowym i krajowym ws. Białorusi". Oficjalnie potwierdził to szef kancelarii premiera, Michał Dworczyk.

Martyna Wojciechowska oficjalna nowinaMartyna Wojciechowska przekazała najbardziej radosną nowinę. Wielki wybuch radości, gratulacje sypią się z każdej stronyCzytaj dalej

- Zrelacjonujemy dotychczasowe działania na forum międzynarodowym i krajowym ws. Białorusi - mówił Dworczyk.

Głos w sprawie zabrał również sam premier Mateusz Morawiecki. Wprost oznajmił, że cała Rada Europejska jest przeciwna temu, jak wyglądały tegoroczne wybory na Białorusi. Wszyscy są zgodni, by głosowanie zostało powtórzone.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Syn Beaty Szydło ukrywał tajemnicęWszyscy byli w błędzie? Media dotarły do Tymoteusza Szydło, odkryły ukrywaną tajemnicę?Czytaj dalej

- Chcemy dać do zrozumienia reżimowi Łukaszenki, że trzeba zasiąść do rozmów, które doprowadzą do demokratyzacji Białorusi. [...] Cała Rada Europejska jednoznacznie potępiła przebieg wyborów na Białorusi. Powinny zostać powtórzone, aby mogły być uznane za uczciwie przeprowadzone, wolne i demokratyczne - mówił po szczycie UE ws. Białorusi premier Mateusz Morawiecki, cytowany przez Onet.

- Nie można doprowadzić do zewnętrznych interwencji. Mam tu na myśli Rosję. Proces demokratyzacji musi być w rękach białoruskiego narodu. Każde społeczeństwo chce decydować o swoim losie - informował szef polskiego rządu.

Sytuacja z dnia na dzień zaostrza się coraz bardziej. Warto wspomnieć, że w geście solidarności, Polacy rozwiesili na warszawskim moście flagę Białorusi. Morawiecki poinformował również, że wydarzenia po za granicą naszego kraju są cały czas kontrolowane.

Dzisiaj grzeje:

1. Ministerstwo Zdrowia przekazało wiadomość dla wszystkich Polaków. Chodzi o noszenie maseczek, potwierdza Kancelaria Premiera

2. Przerażeni rodzice nie wierzyli własnym oczom. Guz był większy niż jej ciało

3. Rozpoczęcie roku szkolnego przesunięte? Sytuacja jest niesłychanie poważna, media obiegła właśnie wiadomość z polskiej miejscowości

- W ramach prowadzenia normalnych, rutynowych działań oczywiście prowadzimy rozpoznanie tego, co dzieje się za naszą granicą i nie ma na obecny moment żadnych powodów do niepokoju - dodał Morawiecki.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Hanna Lis błaga o modlitwę, jest bardzo źle. ”Bądźcie proszę dzisiaj z nami”
  2. Mamy potwierdzenie, pilna decyzja Morawieckiego. Pozostało niewiele czasu
  3. Lekarz nie mógł milczeć. Prawda o zdrowiu Kaczyńskiego przedostała się do mediów, rodzina potwierdza
  4. Hanna Lis jest zdruzgotana. Pozostała tylko modlitwa
  5. Bohaterowie programu "Nasz Nowy Dom" przeżyli prawdziwy dramat. Teraz podzielili się jednak wesołą nowiną

Córka Andrzeja GołotyGołota nigdy nie pokazywał córki. Teraz jej zdjęcie wyciekło do sieciCzytaj dalej

Źródło: Onet

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News