Morawiecki wbija kij w mrowisko, podgrzewa emocje po Marszu Równości. "Fanaberie ideologiczne"

Morawiecki wbija kij w mrowisko, podgrzewa emocje po Marszu Równości. "Fanaberie ideologiczne" Źródło: youtube/kancelaria premiera

Mateusz Morawiecki właśnie podróżuje po Polsce, próbując przekonać obywateli do głosowania na Prawo i Sprawiedliwość w zbliżających się wyborach parlamentarnych. W trakcie jednego z przemówień, poruszył temat Marszu Równości.

Mateusz Morawiecki swoimi słowami mógł wzbudzić niemałe kontrowersje. Nie od dziś wiadomo, że Prawo i Sprawiedliwość jest partią konserwatywną i raczej niechętną ruchowi LGBT. Jednakże niektórzy politycy partii wstrzymywali się od komentarzy o marszach równości. Zresztą sam premier potępił brutalne ataki w Białymstoku na manifestantów. Tym razem jednak obnażył swoje zdanie na temat mniejszości seksualnych.

Mateusz Morawiecki próbuje przekonać do siebie wyborców

- Chcemy budować Polskę naszych marzeń. Gdy jesteśmy razem, jesteśmy silni. Za dwa miesiące musimy wygrać, by kontynuować dobrą zmianę dla Polaków - mówił Mateusz Morawiecki w trakcie przemówienia w Ostrzeszowie.

Politycy PiS znajdują się obecnie w trasie, podczas której organizują w całej Polsce pikniki rodzinne, na których starają się przekonać wyborców do głosowania na partię rządzącą. Premier twierdził, że za rządów jego partii poprawiły się warunki życia w Polsce. Mówił także o zapewnieniu Polakom bezpieczeństwa.

- Państwo musi wyciągać pomocną dłoń i to jest podstawowa zasada naszego rządzenia, państwo musi być z obywatelami - oświadczał w przemówieniu Mateusz Morawiecki.

Mateusz Morawiecki mówi o wsparciu przez państwa obywateli. Jednocześnie krytykuje mniejszości seksualne

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Premier Mateusz Morawiecki w dalszej części przemówienia stwierdził, że w Prawo i Sprawiedliwość ma w Polsce potężnych przeciwników. Podkreślał również wielką wagę, jaką przykłada jego partia do obrony tradycyjnych, konserwatywnych wartości.

- Mamy przeciwko sobie potężnych przeciwników - i w kraju, i za granicą, ale nie łamiemy się. Razem jesteśmy silni i musimy wygrać za dwa miesiące, aby kontynuować zmiany dobre dla każdego Polaka - mówił premier RP. Chwilę później odniósł się do środowiska LGBT.

Dzisiaj grzeje: 1. Największy biust Polsatu bez stanika. Gwiazda stacji na wakacjach rozpala do czerwoności
2. Waloryzacja jak pułapka. 10 tys. osób z niższą emeryturą do końca życia

- Stoimy na straży naszych, polskich wartości, a nie jakichś fanaberii ideologicznych i rewolucji obyczajowej - skwitował Mateusz Morawiecki, który w oczywisty sposób nawiązał w tym zdaniu do środowisk LGBT i ostatnich Marszów Równości. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Najmądrzejsze znaki zodiaku. Te 4 zodiaki mają najwyższe IQ, biją resztę na głowę
  2. Uwielbiana aktorka znów walczy z bezlitosnym rakiem. „Wolę nie wiedzieć, ile czasu mi zostało”. Lekarze nie dają jej żadnych szans
  3. Jego mama przewróciła się na schodach i umarła. To co zrobił jej malutki syn budzi ogromny podziw
  4. 93 ofiary śmiertelne powodzi. TVN podaje przerażające wiadomości z zagranicy
  5. Mały Maks walczy o życie. Straszna walka z czasem i okropną chorobą

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News