Mateusz Morawiecki premier
pikio.pl
Aneta Wasilewska - 9 Maja 2020

Nieoficjalne: Morawiecki nie będzie dłużej premierem? DGP i Radio WNET ujawniły nazwisko potencjalnego następcy

Mateusz Morawiecki nie będzie już dłużej premierem? Właśnie pojawiły się nieoficjalne wiadomości przekazane przez Radio WNET i "Dziennik Gazeta Prawna". Zgodnie z nimi wyznaczono już następcę premiera.

Mateusz Morawiecki nie będzie dłużej sprawował urzędu premiera Polski? Zgodnie z nieoficjalnymi wiadomościami przekazanymi przez Radio WNET i "Dziennik Gazeta Prawna" w polskim rządzie może dojść do ogromnych zmian. W najnowszych doniesieniach podawane jest także nazwisko następcy, który miałby zostać premierem.

Mężczyzna odnalazł ciało Kacperka.Dotarli do mężczyzny, który znalazł nieżyjącego Kacperka. Nagranie z jego kamery odbiera mowęCzytaj dalej

Nieoficjalne: Mateusz Morawiecki nie będzie dłużej premierem?

Pilna narada PiS i Porozumienia rozpoczęła się dzisiaj o godzinie 15:00 w siedzibie PiS. Na miejscu pojawili się Mateusz Morawiecki, Elżbieta Witek, Jadwiga Emilewicz, Jarosław Gowin, Jacek Sasin oraz Piotr Gliński. Zebrani mieli rozmawiać na temat ustaleń PiS i Porozumienia.

Radio WNET i "Dziennik Gazeta Prawna" przekazują, że po dzisiejszych naradach, które trwają na Nowogrodzkiej między partią PiS a Porozumieniem, w rządzie możemy doczekać się ogromnych zmian. Jedną z nich może być zmiana premiera. Mateusz Morawiecki miałby zostać zastąpiony przez Mariusza Błaszczaka, który obecnie sprawuje funkcję ministra obrony narodowej.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

ŻonaUjawnili największy sekret żony Szumowskiego. Chcieli przemilczeć całą sytuacjęCzytaj dalej

Doniesienia Radia WNET i "DGZ": Mateusz Morawiecki nie będzie premierem, Emilewicz poda się do dymisji

Co więcej, z doniesień Radia WNET I "DGP" wynika, że zajdzie jeszcze więcej zmian. Nieoficjalnie przekazano wiadomość, że do dymisji podda się także wicepremier i minister rozwoju Jadwiga Emilewicz z ramienia Porozumienia. Jarosław Kaczyński miałby także odejść od zapisów umowy z Gowinem i wyznaczyć termin wyborów na 23 maja.

Dzisiaj grzeje:

1. Polsat ujawnił szczegóły. Przed chwilą zapadła kluczowa decyzja dot. wyborów
2. Smutne informacje o ojcu Kacperka. Przed tragedią nie zdążył zrobić najważniejszego

Wszelkie doniesienia "Dziennika Gazety Prawnej" i Radia WNET nie zostały oficjalnie potwierdzone. Wciąż nie wiadomo, jakie decyzje zapadły podczas spotkania w siedzibie PiS. Możliwe, że więcej o przebiegu spotkania i ustaleniach, dowiedzą się Polacy dziś po specjalnym orędziu, które ma wygłosić marszałek Elżbieta Witek.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Choroba, na którą cierpi nawet 11 milionów Polaków. Większość z nich nawet o niej nie słyszała
  2. Robert Lewandowski szpanuje autem za miliony. Luksus, na który może sobie pozwolić tylko król piłki (FOTO)
  3. Gwiazda TVP ogłosiła radosną nowinę, gratulujemy. Zdjęcie mówi samo za siebie
  4. Najsłynniejszy lekarz w Polsce przekazał kapitalną wiadomość. Wykluczył zakażenie dużej grupy osób
  5. Wiadomość, na którą czekali wszyscy Polacy. Minister zdrowia podał konkretną datę, zacznie się już za kilka dni
  6. Miliony Polaków popełniają opłakany w skutkach błąd podczas smażenia jajek sadzonych. Lepiej go unikać

Mąż wysłał żonie bukietMąż wysłał żonie bukiet. Przeczytała dołączony bilecik i zamarła, zaszła okropna pomyłkaCzytaj dalej

źródło: Radio Zet

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News