Morawiecki sprowadzony na ziemię przez Kaczyńskiego. Prezes nie wpuścił go do biura, musiał czekać w samochodzie

Morawiecki sprowadzony na ziemię przez Kaczyńskiego. Prezes nie wpuścił go do biura, musiał czekać w samochodzie Źródło: youtube/kancelaria_premiera/

Mateusz Morawiecki, podobnie jak inni politycy, stawił się ostatnio pod siedzibą PiS na spotkaniu z prezesem partii. Zapewne wielkim zaskoczeniem dla niego było, gdy Jarosław Kaczyński nie wpuścił go do biura. Co w tym czasie działo się w środku?

Mateusz Morawiecki został w szybki sposób sprowadzony na ziemię. Prezes partii PiS zamknął mu drzwi przed nosem i kazał czekać w samochodzie. Premier zapewne nie był zadowolony w związku z takim obrotem spraw, jednak jego sprzeciw na niewiele zdałby się w tamtym momencie. Okazuje się, że sprawy omawiane w biurze były niecierpiące zwłoki, a poruszana kwestia była naprawdę poważna.

Mateusz Morawiecki musiał czekać w samochodzie. Kaczyński sprowadził go na ziemię 

Pogoda dzisiejszego popołudnia była niezwykle sprzyjająca spędzaniu czasu na świeżym powietrzu, jednak premier Morawiecki zapewne nie dostrzegał tak uroków lata, a wszystko przez Jarosława Kaczyńskiego. Jak podają media, Bankowiec musiał przez długi czas czekać w swojej limuzynie na spotkanie z prezesem Prawa i Sprawiedliwości, w czasie gdy odbywał spotkanie z innymi politykami. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Niecodzienne zachowanie Kaczyńskiego mogło być niezwykle dotkliwe dla Morawieckiego, jednak cierpliwie wyczekiwał swojej kolei. Okazuje się, że nie było mowy o przerwaniu dyskusji, bowiem dotyczyły one zachowania marszałka Sejmu Marka Kuchcińskiego, o czym ostatnio mówi cała Polska. Rodacy nie kryją swojego oburzenia, a rząd stara się znaleźć racjonalne wyjście z całej sytuacji.  

Kuchciński lata za pieniądze podatnika 

Wraz z końcem lipca, do mediów wyciekły bulwersujące informacje. Na jaw wyszedł fakt, że Kuchciński latał rządowymi samolotami wraz z rodziną. Jego zachowanie wywołało spore poruszenie w opinii publicznej, co wymagało natychmiastowych słów wyjaśnienia z jego strony. 

Dzisiaj grzeje: 1. Koszmarne wiadomości, trąba powietrzna uderzyła na południu Polski. Zagrożone kolejne regiony

2. Rekordowa podwyżka płacy minimalnej. Rząd przyjął propozycję resortu

Marszałek Sejmu już kilka dni po całym zajściu publicznie przyznał, że jednorazowo doszło do sytuacji, w której samolotem rządowym lecieli jego bliscy i była to tylko żona. Ponadto zaznaczył, że nie doszło do złamania prawa. By nieco załagodzić całą sytuację, na stronach Sejmu opublikowano "wykaz krajowych podróży służbowych drogą powietrzną Marszałka Sejmu w czasie VIII kadencji". Mimo przekazywanych informacji, rozjuszeni Polacy nie ustępują w swoich krytykach.  

 

  1. Dorota Szelągowska skomentowała aferę pedofilską z ojcem Marii Sadowskiej. Gwiazda TVN sama była ofiarą pedofila, jej słowa MIAŻDŻĄ!
  2. Uwielbiana aktorka otarła się o śmierć. Jej zmagania z przerażająca choroba śledziła CAŁA Polska 
  3. Miał wypadek, myśleli że nie żyje. W kostnicy podjęto akcję ratunkową
  4. Niepojęte, że mąż zdradzał żonę z tyloma kobietami naraz. Wymyśliła nadzwyczajną zemstę
  5. Najbardziej dziwaczne paznokcie hybrydowe, jakie do tej pory stworzono. Nowy trend powoli podbija serca odważnych kobiet

Źródło: fakt 

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu