Bober ostro o Morawieckim: "Nie powinien pełnić funkcji publicznych nawet w Bangladeszu"

Bober ostro o Morawieckim: "Nie powinien pełnić funkcji publicznych nawet w Bangladeszu" Źródło: Flickr/Kancelaria Premiera

Mateusz Morawiecki parę dni temu zasłynął ze swojego budzącego wiele wątpliwości zachowania wobec prezydent Gdańska, Aleksandry Dulkiewicz. Kiedy kobieta chciała z nim porozmawiać, kompletnie ją zignorował. To sprowokowało Bobra do ostrej oceny zachowania premiera.

Mateusz Morawiecki parę dni złożył wizytę w Gdańsku. To właśnie wtedy prezydent tego miasta  próbowała porozmawiać z premierem. Ten jednak nie chciał przystanąć i zamienić z nią kilku słów, a ponadto udał, że nie widzi kobiety.

Mateusz Morawiecki udał, że nie widzi prezydent Gdańska 

Parę dni temu podczas wizyty w Gdańsku prezydent nie wykazał się dobrymi manierami, gdy zupełnie zignorował Aleksandrę Dulkiewicz, panią prezydent tego miasta. Nie tylko nie podjął rozmowy, ale także nie przystanął aby się przywitać i uścisnąć jej dłoń. 

W rozmowie z Dorotą Gawryluk premier tłumaczył się, że nie było to odpowiednie miejsce na rozmowy dwóch tak poważnych polityków oraz, że zauważył kobietę w ostatniej chwili i nie było już szans na konwersację. 

Jak podano do informacji, Aleksandra Dulkiewicz chciała zaprosić Prezesa Rady Ministrów na obchody 30. rocznicy wyborów 4 czerwca. Próbowała zrobić to w taki sposób, ponieważ premier nie odpowiedział na jej oficjalny list, który wysłała dużo wcześniej. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Myślę, że pan premier chyba dużo by zyskał, gdyby podał mi rękę. Szkoda, że tego nie zrobił, bo było mi po ludzku smutno – skomentowała całą sprawę prezydent Gdańska.

Andrzej Bober ostro o premierze

Zachowanie premiera wywołało słusznie oburzenie w mediach. Osoby oglądające nagrania zauważyły, że premier widział panią prezydent i celowo ją zignorował. Uważają, że jest to zachowanie niegodne polityka takiego szczebla oraz powinien publicznie przeprosić Aleksandrę Dulkiewicz. Swoje zdanie w tej sprawie zabrał publicysta, Andrzej Bober.

- Gdy zobaczyłem, jak premier Morawiecki nie reaguje na zaproszenie prezydent Gdańska Dulkiewicz, pomyślałem sobie: "dlaczego on ją tak poniża na oczach tysięcy ludzi?". Ale natychmiast przyszła refleksja, że to on się poniża na oczach tysięcy ludzi. Pokazuje swoją małość, nie mówiąc już o braku elementarnej kultury, swoją zawziętość, brak klasy, szacunku dla Dulkiewicz i jej wyborców, swoje nadęte ego podparte dawniej kościelnymi działkami. Dlaczego taki ktoś może pełnić jakiekolwiek funkcje publiczne, nawet w Bangladeszu, nie wspominając o Polsce? Przecież Polska na to nie zasługuje, nie wspominając już o milionach jej obywateli... - stwierdził.

To bardzo ostra ocena zachowania premiera. Mateusz Morawiecki z pewnością nie spodziewał się, że jego zachowanie wywoła takie poruszenie.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Wielka tragedia dotknęła Danutę Wałęsę. Kobieta dopiero niedawno postanowiła o tym powiedzieć. To straszne! Reakcja Lecha jest oburzająca!
  2. Nie uwierzycie jak Iwona Pavlovic wyglądała jako nastolatka! Była PIĘKNA! Te zdjęcia zwalają z nóg!
  3. Julia Wieniawa już niedługo straci pracę! Sensacyjne doniesienia mediów, ogromne pieniądze w tle
  4. Wstrząsające doniesienia o głównym dostawcy mięsa Biedronki. Przez afrykański pomór świń ma ogromne problemy
  5. Druzgocąca wiadomość z "Na wspólnej". Jeden z bohaterów nie żyje, nagła, niespodziewana tragedia
  6. Księżna Kate miała nietęgą minę. Nagle na balu pojawiła się kochanka Williama, szokujące doniesienia mediów

Źródło: Polityczek

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu